Třebíč zúžila kádr: dva útočníci si hledají jiné angažmá

Foto: Markéta Křížová, hstrebic.cz

Po čtvrtečním přípravném utkání udělala Horácká Slavia první škrty v kádru. Na zkoušce neuspěli útočníci Josef Podlaha a Ondřej Vaculík (na fotce).

Aplikace Tipsport extraligy

Zatímco Vaculík přišel do Třebíče v létě coby nová tvář, Podlaha hrál za Horáckou Slavii poměrně stabilně už v předešlém ročníku (22 utkání, 2+0). Kromě toho čas od času pomáhal druholigovým Žihadlům. Dál už ale v klubu pokračovat nebude.

Podlaha začínal s hokejem netradičně ve francouzském Grenoblu, kde kdysi působil jeho otec. Později prošel olomouckou mládeží a dokonce nakoukl do extraligy.

Dvacetiletý Vaculík, který je podobně jako Podlaha dost vysokým a silovým forvardem, se v Třebíči hodlal ukázat po sezoně v zámořské WSHL. Jenže neuspěl a teď si českobudějovický rodák hledá jiné angažmá.

Kádr Horácké Slavie je tedy o něco tenčí, na obzoru jsou ale nové tváře.

„O příchodu dalších hráčů jednáme. Máme zájem o nějaká jména, ale rozhodnou jednání s jejich mateřskými kluby,“ avizuje na klubovém webu trenér Roman Mejzlík.

Komplikací pro Třebíč jsou zranění kapitána Václava Čejky i předsezonní posily Ondřeje Ševčíka. Konkrétní informace o délce jejich absence Horácká Slavia nezveřejnila.

Aktuální kádr SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Jan Mičán.

Obránci: Šimon Szathmáry, Karel Nedbal, Václav Čejka, Ondřej Ševčík, Michal Furch, Lukáš Zukal, Vojtěch Doktor, Lukáš Chalupa, Lukáš Kříž. 

Útočníci: Martin Šťovíček, Lukáš Nedvídek, Michal Vodný, Matěj Psota, Ladislav Bittner, David Michálek, Radim Ferda, Robert Havlát, Ondřej Malec, Matěj Kořenek, Zdeněk Vedral, Patrik Mojdl, Václav Krliš.

Foto: Markéta Křížová, hstrebic.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz