Třebíč začala letní přípravu. Kdo všechno s ní trénuje?

Foto: hstrebic.cz

Horácké Slavii ve středu začala suchá příprava. Kromě už dříve potvrzených jmen se na prvním tréninku hlásili i obránce Lukáš Forman nebo útočník Michal Vodný.

HokejkaTV

Pokračují i oba brankáři Pavel Jekel s Dominikem Svobodou a bojovníci Lukáš Paták s Tadeášem Králem.

Dosud jediným nováčkem oproti minulé sezoně je sedmnáctiletý obránce Lukáš Marek, který si šanci v přípravě vysloužil výbornými výkony v třebíčské juniorce.

V jednání zůstává několik posil. „Momentálně pracujeme na doplnění kádru. Uvidíme, jestli se k nám někteří hráči připojí od pondělí, popřípadě od dalších dnů," řekl pro hstrebic.cz trenér Martin Sobotka.

Letní příprava potrvá do 28. června. „Bude hodně podobná těm z minulých let. Plánujeme hodně běhání, zaměříme se na rychlost, bude tam posilování, snažili jsme se do ní zařadit i některé nové trendy," prozrazuje Sobotka na klubových stránkách. „Chceme se na ledě prezentovat nějakou hrou a na to je třeba, aby kluci byli dobře fyzicky připraveni."

Kdo začal s Horáckou Slavií přípravu?

Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda.

Obránci: Lukáš Forman, Šimon Szathmáry, Václav Čejka, Michal Furch, Lukáš Hort, Lukáš Marek.

Útočníci: Michal Vodný, Lukáš Nedvídek, Matěj Psota, Robert Havlát, Ondřej Malec, Tadeáš Král, Lukáš Paták, Jakub Čejka, Radim Ferda.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz