Třebíč poctí hrdiny. Tři zápasy odehraje ve speciálních dresech

Horácká Slavia chystá sérii charitativních utkání. Na podzim v rámci tří speciálních zápasů ocení práci vojáků, hasičů a zdravotníků.

NHL 20

Unikátní akce proběhne pod názvem HST HRDINŮM.

Třebíč oblékne v domácích duelech proti Přerovu (14. září), Jihlavě (19. října) a Vsetínu (2. listopadu) černé dresy s logem projektu a s motivy výše zmíněných složek ↓

Zápasy budou mít bohatý doprovodný program. Například při utkání s Přerovem proběhne přehlídka vojenské techniky, ukázka kynologie a čtvrt hodinu před začátkem zápasu dokonce nad stadionem proletí armádní letouny!

Do hlediště dostali pozvánku vojáci z vrtulníkové základny v nedaleké Náměšti nad Oslavou, přičemž jeden z jejich zástupců vhodí čestné buly.

„Ve fanshopu bude navíc možnost zakoupení speciální šály a trička v designu třetí sady dresů,“ upozorňuje obchodní a marketingový manažer Daniel Šlapák.

Derby proti Dukle bude věnováno hasičům a listopadový duel se silným Vsetínem bude pro změnu patřit zaměstnancům třebíčské nemocnice.

Během letní přípravy si třebíčští hokejisté vyzkoušeli práci zmíněných složek. Například Lukáš Paták se na den stal hasičem a Dominik Svoboda s Matějem Psotou absolvovali kurz s vojáky ↓

„Jsem velmi rád, že se nám v průběhu léta podařilo, aby si hráči vyzkoušeli práci každé složky. Mají tak možnost odvyprávět fanouškům své zážitky a dojmy,“ říká Šlapák na webu hstrebic.cz.

„U armády jsme si to s Matějem užili, byl to skvělý zážitek," povídá brankář Svoboda. „Zjistili jsme, jak to vlastně všechno funguje v Náměšti na letišti. Jak to funguje, když člověk jako voják jde do akce, co všechno musí mít s sebou... Byl to opravdu krásný den.“

Soupiska SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda.

Obránci: Václav Čejka, Šimon Szathmáry, Lukáš Forman, Jakub Jenáček, Michal Furch, Lukáš Hort, Lukáš Marek, Martin Padrnos, Karel Nedbal, Adam Rutar.

Útočníci: Michal Vodný, Denis Kusý, Lukáš Nedvídek, Matěj Psota, Martin Šťovíček, David Michálek, Ondřej Malec, Lukáš Paták, Tadeáš Král, Radim Ferda, Robert Havlát, Jan Václavek, Tomáš Havránek, Josef Podlaha, Michal Matiaško.

Matěj Psota a Dominik Svoboda na vojenském výcviku.

Matěj Psota a Dominik Svoboda na vojenském výcviku. | Foto: hstrebic.cz

Změny v kádru

Příchody: Jakub Jenáček (O, Vsetín), Martin Padrnos (O, Poruba), Adam Rutar (jun. Olomouc), Denis Kusý (Ú, Pardubice), Martin Šťovíček (Ú, Ústí nad Labem), David Michálek (Ú, Havlíčkův Brod), Tomáš Havránek (Ú, Karlovy Vary), Jan Václavek (Ú, Zlín), Josef Podlaha (Ú, jun. Olomouc), Michal Matiaško (Ú, jun. Olomouc).

Odchody: Vladimír Brož (O, Ústí nad Labem), Vlastimil Bilčík (O, Gdaňsk, POL), Dalimil Mikyska (O, Kometa), Silvester Kusko (Ú, Kometa), Vojtěch Střondala (Ú, Litoměřice), Petr Kratochvíl (Ú, Kometa), Jan Süss (Ú, Přerov), Matěj Novák (Ú, Prostějov), Tomáš Mlynář (Ú, Hodonín), Marek Škvrně (Ú, ?), Jakub Čejka (Ú, Šumperk).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz