bahis siteleri

Třebíč opět vzdává HOLD. První speciální zápas už v sobotu se Zlínem

Foto: hstrebic.cz

Horácká Slavia opět vzdá HOLD HRDINŮM. Pokračování úspěšné akce, která se poprvé konala před třemi lety, obstarají i tentokrát tři zápasy. Ten první je na programu 1. října, kdy Třebíč přivítá na svém ledě Zlín.

V rámci měření sil s Berany vzdá Třebíč HOLD vojákům. Chybět nebude bohatý doprovodný program, který nabídne ukázky vojenské techniky či předvedení kynologie a dravců. Zlatý hřeb poté obstará přelet vojenských vrtulníků nad KHNP ARÉNOU, který je naplánován na 17:15.

Celá akce je pořádána ve spolupráci s 22. základnou vrtulníkového letectva v Náměšti nad Oslavou. Pokud tedy patříte mezi obdivovatele armády a její techniky, rozhodně si v sobotu 1. října do Třebíče najděte cestu.

Druhý díl letošního HST HRDINŮM přijde na řadu 29. října, kdy Třebíč přivítá na svém ledě Kolín. Utkání s Kozly zasvětí Třebíčští policistům, přičemž i tentokrát bude nachystán bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na policejní techniku či ukázku nefalšovaného policejního zásahu.

„Rozhodně budeme rádi, když se fanoušci dostaví v co největším počtu a vzdají tak společně s HST hold těmto hrdinům. Je na co se těšit."

Do třetice vzdají Horáci HOLD hasičům. Konkrétně 10. prosince při střetnutí s Frýdkem-Místkem. Ani v tomto případě nebude chybět bohatý doprovodný program, který zaujme fanoušky obou táborů i další zvědavce.

Všechna tři utkání odehraje Třebíč ve speciálních dresech s motivy HST HRDINŮM. Jako památku si navíc budete moci zakoupit speciální šálu. I ta bude vyvedena v motivech HST HRDINŮM.

„První ročník HST HRDINŮM, který jsme pořádali v sezoně 2019/2020, byl velmi úspěšný. I letos bude HST HRDINŮM rozděleno do tří zápasů. Ten první přijde na řadu již v sobotu 1. října, přičemž mohu fanoušky navnadit nejen na speciální sadu dresů a na bohatý doprovodný program, ale i mnoho dalšího. Přijďte a uvidíte sami. Rozhodně budeme rádi, když se fanoušci dostaví v co největším počtu a vzdají tak společně s HST hold těmto hrdinům. Je na co se těšit, protože všichni nám představí svoji činnost a techniku, kterou používají pro práci,“ komentuje obchodní a marketingový manažer Horácké Slavie Daniel Šlapák na oficiálním webu klubu.

Právě on je strůjcem myšlenky HST HRDINŮM.

V Třebíči zkrátka vědí, že fanoušky je v dnešní době potřeba zaujmout nejen hokejem, ale také zajímavými doprovodnými akcemi. Zároveň je na jejich příkladu vidět, že takové akce může pořádat i klub, který nemá ty nejvyšší ekonomické možnosti.

Foto: SK Horácká Slavia Třebíč

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz