Třebíč buduje základ týmu. Koho už má na soupisce?

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

Horácká Slavia představila první jména v kádru pro nadcházející sezonu. Pokračují mimo jiné kapitán Václav Čejka, produktivní obránce Šimon Szathmáry či klubový rekordman Lukáš Nedvídek.

HokejkaTV

Už teď je jisté, že zůstávají také zadák Lukáš Hort a forvardi Radim Ferda, Robert Havlát, Ondřej Malec a Matěj Psota. „Tým pro novou sezonu stavíme tak, aby byl co nejvíce pospolu," hlásí na klubovém webu sportovní manažer Radek Novák.

Nedvídek i Szathmáry prožili životní rok a Třebíč na ně logicky uplatnila opci. 

Centr Nedvídek, předsezonní posila ze Slavie, vytvořil klubový rekord v počtu bodů za základní část: v 54 zápasech se blýskl 24 góly a 26 asistencemi. 

Drobný bek Szathmáry přišel do Třebíče až v průběhu sezony z Kadaně. Nakonec za ni stihl 41 utkání a zazářil 31 body (8+23). Ač jde o obránce, byl nejproduktivnějším hráčem v přesilovkách v rámci celé Chance ligy. Až za ním skončili Tomáš Divíšek, Jan Kloz nebo Antonín Pechanec. Zároveň byl druhým nejproduktivnějším zadákem základní části.

Novou roční smlouvou s následnou opcí si Horácká Slavia pojistila mladého útočníka Roberta Havláta. „Robert v sezoně výkonnostně rostl," těší Nováka. Havlát od Nového roku sehrál za Třebíč čtrnáct zápasů a získal deset bodů.

Nadále probíhají jednání s dalšími hráči. „Fanoušky budeme informovat," slíbil Novák. Už dříve Třebíč oznámila, že pokračují oba trenéři: Martin Sobotka s Jaroslavem Barvířem.

Horáckou Slavii čeká 23. sezona v první lize – je nejdéle nepřetržitě působícím týmem soutěže. V právě skončeném ročníku skončila desátá. 

Tvořící se soupiska Horácké Slavie pro příští sezonu

Brankáři:

Obránci: Václav Čejka, Lukáš Hort, Šimon Szathmáry.

Útočníci: Radim Ferda, Robert Havlát, Ondřej Malec, Lukáš Nedvídek, Matěj Psota.

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz