Třebíč a spolupráce s Kometou? Pokračuje, ale v jiné podobě

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

Kdo byl pozorný, tak si všiml, že je Horácká Slavia na přestupovém trhu hodně aktivní. Oproti minulým sezonám se totiž změní forma její spolupráce s extraligovou Kometou.

HokejkaTV

„Spolupráce bude nadále pokračovat. Bude to však v odlišné podobě," potvrdil v rozhovoru pro hstrebic.cz sportovní manažer Radek Novák.

„V našem týmu je hned několik hráčů, kteří jsou kmenově vázáni ke Kometě. V tomto případě nejsou jednání ještě ukončena a bylo by ode mě nevhodné sdělovat něco, co není ještě dojednáno. Představu však máme zcela jasnou: chceme mít v kabině hráče, o jejichž startech mezi soutěžemi budeme rozhodovat my," dodává Novák.

„Myšlenka je daná: tým chceme mít co nejvíc pospolu, aby spolu co nejvíc trénoval," cituje Nováka klubový web. „Je možné, že některý hráč půjde v průběhu sezony vypomoct do extraligy, konečné rozhodnutí však bude na naší straně."

„Chceme mít v kabině hráče, o jejichž startech mezi soutěžemi budeme rozhodovat my."

Už v tuto chvíli jsou na třebíčské soupisce dva brankáři, osm obránců a čtrnáct útočníků. V minulosti, kdy byla Horácká Slavia závislá na hráčské výpomoci od Komety, to nebývalo zvykem. „Celý tým se utváří už od letní přípravy. Kluci mezi sebou již nyní vytvářejí „svoji“ kabinu. Hokej je kolektivní hra, v tom vidím velkou výhodu," uvedl Novák pro hstrebic.cz.

„Chceme, aby měli noví hráči možnost vypěstovat si vztah k našemu klubu a regionu, k fanouškům a prostředí, ve kterém v Třebíči žijí. To je jeden z důvodů, proč s hráči podepisujeme víceleté smlouvy," vysvětluje.

Dosud největší posilou je útočník Martin Šťovíček. Přišli i nadaní borci jako David Michálek nebo Jakub Jenáček.

Dosavadní posily Třebíče

Jakub Jenáček (O, Vsetín)
Martin Padrnos (O, Zlín)
Martin Šťovíček (Ú, Chomutov)
David Michálek (Ú, Havlíčkův Brod)
Petr Patyk (Ú, Řisuty)
Jan Václavek (Ú, Zlín)
Tomáš Havránek (Ú, Karlovy Vary)

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

Aktuální soupiska SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda.

Obránci: Václav Čejka, Šimon Szathmáry, Lukáš Forman, Jakub Jenáček, Michal Furch, Lukáš Hort, Lukáš Marek, Martin Padrnos.

Útočníci: Michal Vodný, Lukáš Nedvídek, Matěj Psota, Martin Šťovíček, David Michálek, Ondřej Malec, Lukáš Paták, Tadeáš Král, Radim Ferda, Robert Havlát, Jakub Čejka, Petr Patyk, Jan Václavek, Tomáš Havránek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz