Tramvaj, intro s Marpem, soutěže. Sparta je vidět i mimo led

Foto: hcsparta.cz

(KOMERČNÍ SDĚLENÍ) Jediný pražský extraligový klub po dvou triumfech v Ledové klapce pokračuje dál v atraktivní produkci. Sparta v týdnu zveřejnila nové zápasové intro s hudbou od rappera Marpa, v nedávné době vypravila do pražských ulic tramvaj s klubovým polepem a nově vydává vlastní exkluzivní magazín.

Den s týmem Mountfield HK

Za takové intro by se nemuseli stydět ani v NHL! Sparta ve spolupráci s agenturou Go4Gold vytvořila pro sezonu 2020/2021 zbrusu nové předzápasové intro, které ale v domácí O2 areně pustila fanouškům pouze dvakrát. I proto jej klub v týdnu nahrál na sociální sítě, aby si ho fanoušci mohli vychutnat i z domova. O hudební podkres se stejně jako v uplynulé sezoně postaral rapper Marpo.

Další novinkou, kterou si pražský klub pro své fanoušky připravil, je zbrusu nový Sparta Magazine. V prodeji je aktuálně první díl, který má na titulní stránce brankáře Matěje Machovského. Součástí každého vydání luxusního časopisu je exkluzivní sběratelská kartička, kterou nelze nikde jinde pořídit. Svou sbírku mohou fanoušci zkompletovat zakoupením balíčku se zbytkem karet, který bude brzy k dostání ve sparťanském fanshopu. Každé vydání navíc přináší fanouškům možnost slevy na vybrané produkty z fanshopu, dlouhé rozhovory i pohledy do klubového zákulisí.

Už v září vyrazila do pražských ulic hodně atypická, černě zbarvená sparťanská tramvaj. Na jedné straně se vyjímá velký nápis klubového hesla NEZASTAVÍŠ, na té druhé najdou fanoušci hokejisty Sparty – Michala Řepíka, Romana Horáka a Tomáše Pavelku. Fanoušci, kteří ji v Praze zahlédnou, mohou nahrávat fotky na sociální sítě s hashtagem #spartanskatramvaj.

Foto: hcsparta.cz

Sparta ještě před startem sezony zveřejnila také nový předzápasový prolog. Hlas populárního moderátora a velkého sparťana Libora Boučka v něm mimo jiné vysvětluje nové symboly na sparťanských dresech. Na nich se objevily štíty s řeckým písmenem lambda, stejné jako ty, kteří nosili antičtí bojovníci Sparty. Na prsou každého hráče jich napočítáte osm – tedy tolik, kolik Sparta vyhrála mistrovských titulů.

Na venkovní zápasy vyráží sparťané od začátku sezony novým zájezdovým autobusem Setra od společnosti H+S Bussi! Autobus je vyšší než jeho předchůdce a vejde se do něj více zavazadel. Je zároveň bezpečnější, nabízí hned několik jízdních asistencí. Každý hráč bude mít nově k dispozici vlastní zásuvku i ještě komfortnější sedadla. Na autobusu se nově objeví trojice sparťanů – Milan Jurčina, Jan Buchtele a Matěj Machovský. „Autobus vypadá skvěle, vejdou se do něj s přehledem i trochu vyšší hráči, než je běžné,“ řekl s úsměvem téměř dvoumetrový slovenský obránce Jurčina.

Foto: Vladimír Koča, hcsparta.cz

I když není možné hrát hokej, pražský klub připravuje pro fanoušky nadále různé soutěže. Aktuálně mohou fanoušci soutěžit o podepsaný dres Michala Řepíka od celého A-týmu. Stačí k tomu jediné: přihlásit se e-mailem na této adrese.

Foto: Vladimír Koča, hcsparta.cz

Partneři HC Sparta Praha

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz