Tragédie v první lize. Zemřel třebíčský trenér Novák (†47)

Foto: hstrebic.cz

Ve věku 47 let v úterý náhle zemřel Radek Novák, hlavní trenér a sportovní manažer Horácké Slavie. Třebíčský klub smutnou zprávu oznámil na svém webu. Zatím bez bližších podrobností.

Aplikace Tipsport extraligy

Radek Novák přišel na třebíčskou střídačku na přelomu roku. Pro Horáckou Slavii to byl skvělý impuls, okamžitě začala vyhrávat, stoupala tabulkou a nakonec se dostala do play off.

V předkole vedla Třebíč 2:0 na zápasy nad Slavií, pak sezona předčasně skončila. „Když přišel pan Novák, tak jsme šlapali úplně jinak. Kdybychom takhle organizovaně hráli od začátku sezony, tak bychom podle mě v pohodě udělali první osmičku," říkal tehdy obránce Šimon Szathmáry.

Novák měl logicky po skvělých výsledcích v klubu pokračovat.

Jenže teď přišla zpráva, které se prostě nechce věřit...

Radek Novák působil v Třebíči už jako hráč. V roce 1997 jí pomohl k postupu z druhé ligy do první, v níž pak odehrál tři sezony.

Poté v Horácké Slavii trénoval mládež, dělal asistenta u áčka a působil také ve sportovním vedení. V minulé sezoně dostal první příležitost jako hlavní kouč mužů.

Čest jeho památce.

Foto: hstrebic.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz