Tohle je váš den, SC Kolín!

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

V rámci projektu hokej.cz, během něhož si zkracujeme čekání na restart Chance ligy, přichází na řadu nováček z Kolína. Co dnes máme na programu?

Pojď hrát hokej

Popovídali jsme si s klubovým prezidentem Lubošem Fromem, který tak poskytne interní vhled do aktuální situace okolo hokeje.

Zeptali jsme se hvězdné letní posily Jana Veselého, jak to aktuálně vypadá s jeho zraněním.

Co se týče okénka do historie, budeme se věnovat kolínskému rodákovi Janu Gustovi Havlovi.

Zajímavé závěry vyplynou z rozšířených statistik útočníka Davida Šafránka. Dominoval ve 2. lize a k nejlepším patří i o patro výš.

Tradiční videosestřih tentokrát přineseme o další opoře: Václavu Jankovském, kterému se po návratu mezi profesionály také hodně daří. 

V rámci videa budeme mít ještě jednu zajímavost. Věděli jste, že gólovou znělkou Kolína je populární píseň Bella Ciao?

Chybět nebude ani přehled nejzajímavějších fotografií z úvodních zápasů Kozlů.

Podíváme se také na to, jak tráví čas během karantény trenéři Kolína – vymalovávají totiž stadion!

Dál přineseme článek o kolínských gólmanech, kteří stejně jako všichni ostatní nemůžou na led, k tréninku tak alespoň využívají virtuální realitu.

No a vrcholem bohatého programu bude večerní stream s brankářem Martinem Sejpalem. Začne v 18:00 na instagramovém profilu Chance ligy.

Partneři SC Kolín

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz