Tohle je váš den, HC VÍTKOVICE RIDERA!

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Seriál hokej.cz se stěhuje z Prahy do Ostravy. Během následujících 24 hodin vydáme několik článků, které se týkají Vítkovic.

Den s týmem Mountfield HK

Na mysli máme třeba dvojrozhovor s manažery: Romanem Šimíčkem a Patrikem Rimmelem. Oba jsou v klubu teprve od letošní sezony. Čelí ale nejtěžší zkoušce, která kdy v Tipsport extralize byla.

Nezapomeneme ale ani na slavnou vítkovickou minulost. Popovídali jsme si s trenérem Vladimírem Vůjtkem, rozhodně má co předat i současné generaci.

Pohledem čísel se podíváme na přínos Romana Poláka, jedné z největších osobností v Tipsport extralize. Ještě v březnu hrál v NHL. Jak zatím v Ostravě dostál velkým očekáváním? A dokázaly díky němu Vítkovice plnohodnotně nahradit všechny aspekty hry odcházejícího kapitána Jana Výtiska?

Ani u Vítkovicích nepřijdete o přehled nejzajímavějších fotografií z dosavadního průběhu sezony. Podařilo se zachytit pár pěkných momentek.

Už máme také nachystaný sestřih nejlepších akcí útočníka Dominika Lakatoše, kterému to letos opravdu jde...

No a od 19:00 se můžete těšit na živý rozhovor s gólmanem Miroslavem Svobodou. V tento čas se podívejte na instagramový profil Tipsport extraligy.

Dnešní den je váš, HC VÍTKOVICE RIDERA!

Partneři HC VÍTKOVICE RIDERA

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz