Tohle je váš den, HC Slovan Ústí nad Labem!

Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz

Poslední dva týdny jsme na hokej.cz každý z dnů věnovali jednomu z extraligových klubů. A protože soutěže stále nezačaly, náš seriál plynule přechází do Chance ligy.

Pojď hrát hokej

Začínáme na severu Čech. Těšit se můžete na pořádnou várku článků o Slovanu.

Určitě byste neměli minout rozhovor s koučem Miroslavem Machem, který upřímně popisoval situaci v Ústí nad Labem a popsal svoji trenérskou filozofii.

Další interview potom nemůže být s nikým jiným než s týmovou hvězdou Michalem Trávníčkem. Jak si zatím užívá prvoligové angažmá?

Vrátíme se také do úspěšné klubové historie. Na památnou éru zavzpomínáme článkem o deseti největších hvězdách, které v posledních letech oblékly ústecký dres. V čele s Tomášem Hertlem, Janem Kovářem nebo Pavlem Francouzem. 

Důraz ale pochopitelně budeme klást především na současnost. V rubrice hokej v číslech si rozebereme výkony Tomáše Pšeničky, který prožil skvělý vstup do sezony.

Sestříhali jsme potom pro vás nejlepší akce už zmíněného Michala Trávníčka.

A vybrali jsme také nejzajímavější fotografie, které se týkají Slovanu.

Také v Chance lize, stejně jako tomu bylo u Tipsport extraligy, budou večer probíhat livestreamy s hráči. Od 18:00 dorazí na pokec útočník Daniel Vrdlovec. Přenos poběží na instagramovém profilu Chance ligy.

Partneři HC Slovan Ústí nad Labem

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz