Tohle je váš den, HC Oceláři Třinec!

Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

Tímto víkendem končí projekt hokej.cz, ve kterém jsme během dvoutýdenní přestávky dali na našem webu prostor každému extraligovému týmu.

Pojď hrát hokej

Teď přichází řada na Oceláře. Co vše o nich dnes napíšeme?

Začneme rozhovorem s prezidentem klubu Jánem Moderem o aktuální situaci v klubu a českém hokeji.

Už jste si možná zvykli, že součástí dne s extraligovým týmem bývá i návrat do historie. Tentokrát jsme vyzpovídali bývalého vynikajícího beka Ľubomíra Sekeráše.

Zaměříme se ale i na dravé mládí: otázky jsme pokládali talentovanému Adamu Raškovi, který byl před nedávnem draftován do NHL.

V rámci statistické rubriky Hokej v číslech se podíváme na zajímavosti z říše čísel. Třinec toho letos v TELH moc neodehrál, takže data na nějaké hluboké analýzy zatím nemáme. Tak aspoň vypíchneme pár drobností.

Těšit se můžete také na sestřih nejlepších akcí Matěje Stránského. A že se bude na co koukat, hraje v neuvěřitelné pohodě!

Samozřejmě nebude chybět ani přehled nejzajímavějších fotografií. Vévodit jim budou snímky z vítězného Generali Česká Cupu.

Vrcholem dne potom bude livestream se střelcem Martinem Růžičkou. Povídat si s ním budeme od 18:00 na instagramovém profilu Tipsport extraligy.

A protože tento den patří Třinci, ve spolupráci s Oceláři zveřejníme ještě další články: statistické rekordy Martina Růžičky, fotogalerii nejzajímavějších momentů za poslední sezony, informovat vás budeme o třineckém projektu Ocelářské cesty, připomeneme si historické milníky tamějšího hokeje a přineseme příběh Michala Papaje.

Partneři HC Oceláři Třinec

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz