Tohle je váš den, HC Energie Karlovy Vary!

Foto: Aleš Bedlík, hokejkv.cz

Z Ostravy se přesouváme na druhý konec republiky. Štafetu po Vítkovicích v novém seriálu hokej.cz přebírají Karlovy Vary. O Energii dneska vydáme mnoho článků.

Den s týmem HC Slovan Ústí nad Labem

Tahákem bude rozhovor s trenérem Martinem Pešoutem, který obvykle dokáže mluvit bez servítek. Řeč tentokrát přišla na posily ze zámoří, veterána Václava Skuhravého či na aktuální situaci okolo Energie.

Vyzpovídáme také bývalého trenéra Karlových Varů, velmi úspěšného: kouče, který s Energií získal historický titul. Ano, jde o Josefa Palečka.

Do historie se vrátíme ještě v jednom článku: přineseme medailonek velmi neobyčejného života Jiřího Feureisla, který válel na ledě i na trávníku.

V rámci rubriky Hokej v číslech se podíváme na výkony prvního karlovarského útoku. Odešli z něj Dávid Gríger s Tomášem Rachůnkem, naopak přišli Jakub Lauko s Davidem Kašem. Jak vypadá srovnání obou formací?

Ani u Energie nesmí chybět přehled nejzajímavějších fotografií z dosavadních kol TELH.

A videočlánek? Těšit se můžete na sestřih gólů rychlíka Jakuba Fleka.

Na tradiční stream potom dorazí hvězdná posila Jakub Lauko. Živý rozhovor poběží na Instagramu Tipsport extraligy od 20:00.

Dnešní den je váš, HC Energie Karlovy Vary!

Partneři HC Energie Karlovy Vary

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz