Tohle je váš den, HC Baník Sokolov!

Foto: Tomáš Bouda, hcsokolov.cz

Po Benátkách nad Jizerou přebírá štafetu Sokolov. O čem všem se dnes v souvislosti s Baníkem na našem webu dočtete?

Aplikace Tipsport extraligy

Z hráčů jsme vyzpovídali Patrika Prymulu, který patří k nejlepším juniorům Chance ligy a v Baníku se ujal role lídra. Navíc bude vyprávět i o svém příjmení, kvůli němuž je v kabině častým terčem narážek.

Další rozhovor jsme si připravili s Lukášem Mensatorem, který patří k nejslavnějším klubovým odchovancům. Navíc je v sokolovském hokeji pořád zapojený, patří k vycházejícím trenérským hvězdičkám.

V rubrice Hokej v číslech se podíváme na dosavadní přínos velké předsezonní posily Davida Tůmy.

Sestříhali jsme nejlepší akce Jaromíra Kverky, který ve čtyřech zápasech zazářil deseti body.

Pochopitelně nebude chybět ani výběr nejzajímavějších fotografií o Baníku.

Podíváme se také na to, jak v Sokolově pojímají výročí 75 let od založení klubu.

Věnovat se budeme i tamější mládeži, protože na ni kladou v klubu velký důraz: přiblížíme si parádní projekt Life Skills a také propojování tréninků hráčů z áčka s mládeží.

No a vrcholem sokolovského dne na hokej.cz bude večerní stream s mladičkým útočníkem Michalem Gutem, který od 20:00 poběží na instagramovém profilu Chanace ligy.

Dnešní den je váš, HC Baník Sokolov!

Partneři HC Baník Sokolov

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz