Tohle je váš den, Draci Pars Šumperk!

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

Z Ústí nad Labem se seriál hokej.cz přesouvá na druhý konec republiky, do Šumperka. O tamějších Dracích dnes přineseme spoustu článků.

Fanshop národního týmu

Začneme rozhovorem s Petrem Gewiesem, který bude vyprávět třeba o tom, jak si přivydělává v době, kdy se hokej nemůže hrát.

O Gewiesem jsme přichystali ještě jeden článek. Je to totiž právě on, kdo z týmu nejvíc vyčnívá. Jeho přínos si rozebereme v analytické rubrice Hokej v číslech.

Daří se také silovému forvardovi Tadeáši Jarošovi. Sestříhali jsme proto jeho letošní nejlepší akce.

Jaroš navíc večer dorazí na živý rozhovor, který od 19:00 proběhne na instragramovém profilu Chance ligy. Určitě to bude zajímavé povídání, návrat do profesionální soutěže se mu opravdu povedl.

Lahůdkou potom bude interview s klubovou ikonou Alešem Holíkem. Šlo o jednoho z nejlepších obránců poslední dekády v Chance lize.

Chybět nemůže ani přehled nejzajímavějších fotografií z úvody sezony.

Dnešní den je váš, Draci Pars Šumperk!

Partneři Draci Pars Šumperk

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz