To je nadupaný útok! Poruba přivedla dalšího Kanaďana

Foto: hcdukla.sk

27letý útočník Aaron Berisha se stal novou posilou Poruby. Přichází z Dukly Trenčín stejně jako předchozí nová akvizice do obrany Justin Lemcke.

Útok Ostravanů budí respekt.

Na soupisce už mají 15 útočníků včetně jmen jako Roman Pšurný, Tomáš Šoustal, Jakub Šlahař, Tomáš Vildumetz, Vojtěch Střondala, Vít Christov a další...

Teď se k nim zařadil Berisha, která má rodinné kořeny v Izraeli, ale je rodákem z kanadského Toronta.

V Česku už hrál za Znojmo tři sezony zpět.

„Porubu jsem si zvolil především na základě doporučení od mého bývalého spoluhráče Adama Sedláka,“ povídá ohledně svého spoluhráče ze Znojma, se kterým si teď zahraje za Porubu.

„Porubu jsem si zvolil především na základě doporučení od mého bývalého spoluhráče Adama Sedláka."

„Chválil celou organizaci klubu. Také říkal, že je město krásné a že podporuje klub. Pak už bylo snadné se rozhodnout," líčí pro klubový web. 

Po sezoně 2019/2020 zamířil ze Znojma na Slovensko, kde hrál za Duklu Trenčín. Po dvou letech ale zkusí českou první ligu.

„Osobně věřím, že pomůžu Porubě dávat branky a taky s fyzickým fondem, na kterém letošní léto pracuji.“

„Aaron Berisha je typický střelec, je hladový po gólech a jeho dosavadní zkušenosti jen potvrzují, že to má v rukou."

Tento zámořský forvard v minulosti hrál v kanadských soutěžích. V roli asistenta kapitána vyhrál Memorial Cup s týmem London Knights

„Aaron Berisha je typický střelec, je hladový po gólech a jeho dosavadní zkušenosti jen potvrzují, že to má v rukou. Jsem rád, že jsme získali takto zkušeného borce," pochvaluje si generální manažer Poruby Pavel Hinner.

Aktuální soupiska HC RT TORAX Poruba 2011

Brankáři:
Daniel Dolejš, Ondřej Bláha, Marek Slíž.

Obránci:
Jiří Klimíček, Jan Mlčák, Patrik Urbanec, Tomáš Voráček, Adam Sedlák, Justin Lemcke, Jan Dluhoš.

Útočníci:
Jiří Brodek, Vít Christov, Tomáš Gřeš, Dominik Hrníčko, Jan Hudeček, Daniel Häring, Jakub Šlahař, Tomáš Šoustal, Vojtěch Střondala, Radim Toman, Michal Vachovec, Tomáš Vildumetz, Roman Pšurný, Jiří Karafiát (zkouška), Aaron Berisha.

Foto: Facebook HK Dukla Trenčín

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz