To je gól! Karlovarští dorostenci si dali vlastňák v ponechané výhodě

Občas se vám prostě smůla nalepí na hokejku a nemáte šanci s tím cokoli udělat. To byl přesně případ dorostenců Karlových Varů, kteří v sobotu prohráli na Slavii 4:8 i vinou málo vídaného vlastního gólu přes celé hřiště!

Nový fanshop

Přestřelka plná obratů začala už po dvou minutách hry. Nejdřív vedla Slavia, po první třetině Karlovy Vary, ale po druhé už zase domácí mladíci. Za stavu 4:3 byl pro hosty zápas pořád ještě hratelný, ale 49. minuta jejich plány roztrhala.

Nejdřív totiž dostali pátý gól a 22 sekund po buly i šestý. I když, dostali... Po faulu Aleše Čecha měli jít na přesilovku, rozhodčí držel zvednutou pravici. Jakmile gólman Matěj Kubát zamířil na střídačku, jeho spoluhráči založili velmi pohotovou kombinaci v útočném pásmu.

Dominik Rymon dostal puk k zadnímu mantinelu a na pravém kruhu hledal hokejku Robina Sapouška. Ten ale těžký puk nezpracoval, zareagovat nemohli ani obránci na modré čáře. A kotouč k překvapení všech dojel přes celé hřiště až do opuštěné branky! Šestému hráči, který za gólmana skočil na led, chyběly k jeho dostižení desítky centimetrů...

Ironií okamžiku je, že rozhodčí připsali gól právě Aleši Čechovi, neboť se před ním jako poslední ze slávistů dotkl kotouče. Hned po oslavě tak zamířil na trestnou lavici, aby si poctivě odseděl svoje dvě minuty za hákování.

Energie nakonec prohrála 4:8, ale z Edenu si odvezla aspoň bod útěchy z nadstavby. Gól v prodloužení připravil Dominik Rymon, jemuž chtěl hokejový bůh patrně vrátit neskutečnou smůlu, kterou si předtím vybral...

Karlovy Vary jsou v tabulce západní skupiny ELIOD Extraligy dorostu na osmém místě z deseti týmů, před jasně posledním PZ Kladno ale mají luxusní náskok dvanácti bodů. Slavii patří druhá příčka hned za Plzní.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz