To bude sezona! TOP 10 hvězd ve druhé lize

17. srpna 16:10

Marek Hedbávný

Na jména to bude možná nejnabitější ročník druholigové historie. V soutěži se představí mistři světa, extraligové legendy a borci se zkušenostmi z NHL.

HokejkaSHOPvanoce

Jaroslav BEDNÁŘ (Ú, 42 let, HC Stadion Vrchlabí)
Jakožto sportovní manažer Hradce Králové řeší problém, kam na zkušenou posílat talentované mladíky. Bednář vsadil na spolupráci s Vrchlabím – cílem je postup do Chance ligy. Bednář k tomu hodlá pomoct i na ledě.

Jan HLAVÁČ (Ú, 42 let, HC Stadion Vrchlabí)
A co vede k tomu, aby hrál zrovna za druholigové Vrchlabí, Jana Hlaváče? Jeho bratr Petr je trenérem Stadionu. Dvojnásobný mistr světa mu tentokrát bude k dispozici po celou sezonu.

Petr SÝKORA (Ú, 40 let, HC Stadion Vrchlabí)
V extralize, kde se logicky na hráče kladou velké nároky, byl pod neustálým tlakem. Rok co rok. Teď chtěl změnu. S hokejem jako takovým se však loučit nechce a stal se posilou vrchlabského dream teamu.

Tomáš PLÍHAL (Ú, 36 let, HC Kobra Praha)
Ambice na postup do Chance ligy si dělá také Kobra. Sázet bude především na lajnu s Plíhalem, Kamilem Bříškou a Lukášem Tondrem. 

Ivan HUML (Ú, 37 let, HC Řisuty)
I Huml má za sebou desítky zápasů v NHL. Po konci v Chomutově trénuje s Řisuty a pokud vše dobře dopadne, také on rozšíří druholigovou galerii osobností.

Petr ČÁSLAVA (O, 39 let, HC Rodos Dvůr Králové nad Labem)
Další hráč, který se jen těžko loučí s hokejovou kariérou, a tak si ji prodlouží mezi amatéry. Jeho jméno bude navždy spjaté s nečekaným triumfem na MS 2010.

Jiří VAŠÍČEK (O, 38 let, HC Stadion Vrchlabí)
V extralize svedl několik památných bitek, rval se i loni za Vrchlabí. Pro tým by se rozkrájel. 

Vojtěch KUBINČÁK (Ú, 40 let, HC BAK Trutnov)
V nejvyšší soutěži sehrál přes 800 utkání, nejlepší časy prožil v Litvínově. V Trutnově si to může ťuknout třeba s Janem Semorádem nebo Petrem Šináglem.

Tomáš VAK (Ú, 41 let, HC David Servis České Budějovice)
David Servis zatím novinky z kádru neoznámil, Tomáš Vak by ale mohl být opět hrajícím trenérem. V extralize si udělal jméno díky působením v Českých Budějovicích, Liberci nebo Vsetíně.

Martin LOJEK (O, 33 let, SKLH Žďár nad Sázavou)
Dotáhl to až do NHL, reprezentace a s Třincem má mistrovský titul. Je k nevíře, kolik hokejistů se zkušenostmi z NHL bude letos válet druhou ligu...

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz