The Show Must Go On! Bratislava se vrací do rakouské ligy

Foto: Facebook iClinic Bratislava Capitals

13. května 17:00

Marek Hedbávný

Bratislavští Capitals, kteří po tragických úmrtích útočníka Borise Sádeckého a generálního manažera Dušana Paška mladšího, na podzim odstoupili z rozehraného ročníku ICE Hockey League, se od příští sezony do soutěže vrátí.

Fanshop národního týmu

Do nadcházející sezony půjdou s výmluvným heslem The Show Must Go On.

„Jsme rádi, že se po několikaměsíční pauze vracíme na hokejovou mapu," hlásí klubový prezident Ivo Ďurkovič. „Poslední období pro všechny bylo velmi náročné, o to víc se ale těšíme na výzvy, které teď před námi stojí."

„Jsme mladým klubem, ambice nám ale nechybí," dodává Ďurkovič před třetí sezonou Capitals v mezinárodní ICE Hockey League.

„Poslední období pro všechny bylo velmi náročné, o to víc se ale těšíme na výzvy, které teď před námi stojí."

Sportovním ředitelem bude respektovaný Peter Draisaitl, otec hvězdy NHL Leona a někdejší kouč Hradce Králové i Pardubic. „Jméno nového hlavního trenéra oznámíme brzy. Stejně tak i hráče, kteří nás budou reprezentovat," avizuje Ďurkovič. „Kostru by měli tvořit hokejisté ze Slovenska, doplní je kvalitní legionáři."

Loni stihli Capitals jen čtrnáct utkání, pak se z pochopitelných důvodů, po dvou tragédiích, ze soutěže stáhli. V týmu tehdy působili českým fanouškům dobře známí Dávid Buc, Luc Snuggerud, Dávid Bondra, ale i hvězdný Rus Nikolaj Žerděv.

V ICE Hockey League se Bratislava opět potká s týmy z Rakouska, v soutěži dále nastupují kluby z Itálie, Maďarska a Slovinska. Dlouholetý účastník ze Znojma před blížící se sezonou ligu opustil – vrací se do domácích struktur, začne ve 2. lize.

Foto: Facebook iClinic Bratislava Capitals


Vsaďte si na MS v hokeji a získejte 500 Kč zdarma

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz