Talent Pytlík pokračuje ve Vítkovicích, v 16 letech podepsal víceletý kontrakt

Foto: hc-vitkovice.cz

Vítkovice si pojistily služby talentovaného útočníka Jaromíra Pytlíka, který letos v jejich barvách nakoukl mezi tuzemskou elitu. Šestnáctiletý talent z Žďáru nad Sázavou podepsal v ostravském klubu nový dlouhodobý kontrakt. Ostravané o tom informují na svých webových stránkách.

Jágr Chance liga

Šikovný útočník v uplynulé sezoně patřil ke klíčovým borcům v kádru druholigového Žďáru nad Sázavou, v šestnácti letech si držel parádní bilanci více než bodu na zápas. Jeho umění si v lednu všimli i ve Vítkovicích, kde mu dali šanci v extralize. Nezklamal, zasáhl do sedmi utkání a radoval se dokonce z premiérové trefy mezi elitou.

„V těch několika zápasech, které v extralize odehrál, jasně ukázal, jaká může být jeho cesta a že může mít před sebou velkou budoucnost.“

„V těch několika zápasech, které v extralize odehrál, jasně ukázal, jaká může být jeho cesta a že může mít před sebou velkou budoucnost. Už při jeho příchodu v lednu jsem říkal, že jde především o příslib do budoucna,“ říká na adresu talentovaného hokejisty generální manažer a zároveň hlavní trenér ostravského klubu Jakub Petr.

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Jaromír Pytlík se líbil i několika dalším celkům, ale nakonec se rozhodl pro ten, který mu dal v posledním ročníku šanci nakouknout mezi elitu. „Jeho kvalit si všimly také jiné kluby, které o něj projevily eminentní zájem. Proto jsem velice rád, že se rozhodl přijmout naši nabídku a pokračovat u nás,“ těší šéfa vítkovické střídačky.

Pytlík se hned zapojil do přípravy, s týmem odcestoval do Tater

Vytáhlý hokejista, který by za dva roky neměl chybět na draftu zámořské NHL, podepsal v pondělí ve Vítkovicích blíže nespecifikovaný víceletý kontrakt a okamžitě se zapojil do přípravy týmu na nový extraligový ročník 2018-19, s pátým týmem uplynulé sezony už odcestoval na dvoutýdenní soustředění do Nízkých Tater.

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Příchody do HC VÍTKOVICE RIDERA

Jan Schleiss (Plzeň)
Erik de la Rose (Jihlava)

Odchody Z HC VÍTKOVICE RIDERA

Petr Kolouch (Olomouc)
Karol Sloboda (Banská Bystrica)
Milan Bartovič (Trenčín)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz