Tahle posila nevyšla. Kanaďan skončil u Pirátů už po čtyřech zápasech

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

Útočník Tayler Thompson měl být v Chomutově na zkoušce původně až do konce října, už po čtyřech kolech Chance ligy se ale s Piráty dohodl na předčasném ukončení smlouvy.

HokejkaTV

„Domluvili jsme se, že u nás pokračovat nebude. Šlo o vzájemnou dohodu,“ říká na klubovém webu sportovní manažer Vladimír Hudáček.

Thompson už odletěl zpět do Kanady.

Šestadvacetiletý centr, který do Česka zamířil po dvou sezonách ve farmářské ECHL, tedy stihl u Pirátů pouze čtyři utkání. Získal jeden bod, když skóroval na ledě Prostějova. 

Chomutovští trenéři mu dávali poměrně dost příležitostí: Thompsonův průměrný ice time se přehoupl přes osmnáct minut. Ve statistice +/- měl dva záporné body a od rozhodčích dostal deset trestných minut. Na vhazování měl takřka 58% úspěšnost.

Angažmá v Chomutově bylo pro Thompsona jeho druhým v Evropě. I to první ale mělo jepičí život: v sezoně 2017/2018 odehrál za francouzský Brest jen tři duely a pak se vrátil za moře. 

Soupiska Pirátů Chomutov 

Brankáři: Martin Altrichter mladší, Richard Běhula, Dominik Pavlát.

Obránci: Lukáš Blaha, Radek Havel, Tomáš Pařízek, Martin Rýgl, Vít Seemann, Jakub Štochl, Jakub Šuráň, Dominik Tejnor, Daniel Zeman, Dušan Žovinec, Viktor Lang.

Útočníci: Miroslav Dani, Kryštof Hrala, Jakub Chrpa, Josef Koláček, Lukáš Klíma, Darby Llewellyn, Tomáš Pitule, Jan Rudovský, Jakub Sklenář, Petr Stloukal, Filip Suchý, Jan Svoboda, Matyáš Svoboda, Marek Tomica, Jiří Tupý, Stanislav Vrhel.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz