Tábor vítá posily v čele s Macuhem a Trummerem. A co Mazanec?

Foto: Facebook HC Tábor

3. srpna 2019, 18:44

Marek Hedbávný

Už dříve Kohouti oznámili, že je posílí obránci Václav Beran (Letňany), Dominik Havelka (Jablonec), Jan Radoš (David Servis) a útočník Jiří Bárta (David Servis). Na prvním tréninku na ledě se pak hlásily další nové tváře.

Chance liga na Hokejka TV

Poprvé v historii by měl v Táboře působit slovinský hokejista: z Havířova totiž přichází Rok Macuh, který v AZetu loni sehrál 38 utkání (0+3). 22letý útočník má už i starty za extraligovou Olomouc.

Zajímavou posilou může být i Jan Trummer. Toho sice loni trápilo zdraví, v sezoně 2017/2018 ale patřil k nejproduktivnějším útočníkům druhé ligy. Tehdy se v David Servisu blýskl 43 body ve 33 zápasech. 

O smlouvu pak bojují útočníci Štěpán Štepánek (loni Nymburk, 5 zápasů, 0+1) a mladíček Tadeáš Pejchal (loni zámořská USPHL, 49 utkání, 12+21).

„Budeme čekat, jak se vyvine situace u některých hráčů v prvoligových klubech."

S týmem trénuje i Martin Mazanec, někdejší hokejista Chomutova nebo Kadaně. Urostlý obránce ale prozatím čeká na nabídku ze zahraničí. Loni působil ve Velké Británii.

„Složení týmu ještě není konečné. V průběhu srpna budeme čekat, jak se vyvine situace u některých hráčů v prvoligových klubech," řekl pro hctabor.cz manažer Miroslav Volena.

Aktuální kádr HC Tábor

Brankáři: David Novák, Michal Novák.

Obránci: Václav Beran, Petr Bouška, Kamil Černý, Marcel Dvořák, Dominik Havelka, Martin Havran, David Košař, Jan Radoš, David Skočovský.

Útočníci: Jiří Bárta, Jan Březina, Radim Heřman, Štěpán Kadilák, Rok Macuh, Radek Pechánek, Tadeáš Pejchal, Jakub Pípal, Lukáš Prášek, Radek Seidl, Štěpán Štěpánek, Jan Trummer, Patrik Zayml.

Rok Macuh.

Rok Macuh. | Foto: hc-olomouc.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz