Sýkora se těšil na návrat do Plzně: Fanoušci tady zůstanou v mém srdci

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

Po vítězství Plzně 6:4 nad Banskou Bystricí se tleskalo nejen domácím borcům, ale také Jánu Sýkorovi. Slovenský útočník se vrátil do míst, kde strávil tři sezony, na které rád vzpomíná.

Jágr Chance liga

„Moc jsem se těšil a i když jsem byl nemocný, rád jsem si tady zahrál. Mám na Plzeň krásné vzpomínky, znám tu spoustu lidí,“ zářil po duelu Ján Sýkora. Bylo na něm vidět, že si návrat do Plzně náramně užíval, na Martina Straku se smíchem pořvával: „Ty rosteš do země!“

„Plzeňští fanoušci zůstanou v mém srdci. Nejraději bych si s každým z nich připil, ale to bych asi nedal.“

Nezapomněli na něj ani plzeňští fanoušci, kteří po zápase vyvolávali jeho jméno. „Moc jim za to děkuju. Plzeňští fanoušci zůstanou v mém srdci,“ pokyvoval Ján Sýkora. „Nejraději bych si s každým z nich připil, ale to bych asi nedal,“ smál se útočník se sedmnáctkou na zádech.

Roky přibývají, tloustnu, mám malou dcerku...

V Plzni strávil tři sezony, naposledy v sezoně 2015-16. „Jak jsem se od té doby změnil? Roky přibývají, tloustnu, mám malou dcerku, za kterou jsem moc rád. Takže se asi měním jenom k dobrému,“ culil se osmadvacetiletý útočník, který stihl provést své spoluhráče po městě.

Banská Bystrica dorazila na západ Čech už den před utkáním, nechyběla tak ani ochutnávka piva. „To je jasné, kluci byli nadšení!“ hlásil Ján Sýkora. Ten vypsal do kabiny taky speciální prémii. „Byl jsem namotivovaný, ale prohráli jsme, takže nic nebude,“ řekl po porážce 4:6.

Padlo deset gólů, takže fanoušci si přišli na své

„Být to aspoň remíza, bylo by to pro nás zajímavější. Plzeň má dobrý tým, i když stejně jako my nehrála v plné sestavě. Utkání se lámalo v přesilovkách, doplatili jsme na zbytečné fauly, ale byl to dobrý zápas, padlo celkem deset gólů, takže fanoušci si přišli na své,“ uzavřel.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz