Svoboda, Lakatoš, teď Kvasnička. Vítkovice po odchodech dál zbrojí

David Kvasnička | Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

Po brankáři Miroslavu Svobodovi a útočníkovi Dominiku Lakatošovi hlásí ve Vítkovicích také první posilu pro zadní řady, z Plzně do Ostravy se stěhuje mladý obránce David Kvasnička.

HokejkaTV

Ostravané po oznámení odchodů Patrika Bartošáka, Jakuba Lva či Lukáše Kucsery chvíli vyčkávali s potvrzením posil, o nichž se už nějaký čas mluvilo. Do brány přivedli Miroslava Svobodu, do útoku Dominika Lakatoše a do obrany teď Davida Kvasničku.

Musíme vzhledem k nastalé situaci změnit přístup ke složení kádru

„Jak už oznámil majitel klubu Aleš Pavlík ve svém nedávném rozhovoru, musíme vzhledem k nastalé situaci změnit přístup ke složení kádru. Chceme naše výkony opřít o snaživost a potenciál mladých talentovaných, ale pracovitých hráčů,“ hlásí Jakub Petr.

„Chceme naše výkony opřít o snaživost a potenciál mladých talentovaných, ale pracovitých hráčů.“

Dvacetiletý Kvasnička si za Plzeň zahrál extraligu už v sezoně 2015/16, celkem v ní sehrál 73 duelů, z toho 17 v minulé sezoně. Účastník čtyř MS osmnáctek a dvacítek se představil i v Chance lize za Litoměřice a ve třetí nejvyšší soutěži v barvách Klatov.

Je obráncem s velkým potenciálem, což dokazoval v Plzni i v repre

„Je obráncem s velkým potenciálem, což zatím dokazoval jak v Plzni, tak v mládežnických reprezentacích. Na nás trenérech, i na něm, je nyní, aby svůj potenciál rozvíjel a byl pro Vítkovice co největším přínosem,“ dodává trenér a generální manažer klubu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz