Šumperk lovil ve Frýdku, pomůže mu Kuťák. Posily hlásí také ve Žďáře

Foto: hcf-m.cz

Druholigový Šumperk doplňuje ofenzivní řady, na střídavé starty z Frýdku-Místku získal centra Filipa Kuťáka. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

HokejkaSHOPvanoce

Draci reagují na nedávný odchod produktivního útočníka Ivana Ďurače, který v Chance lize posílil nováčka z Poruby. Náhradu našli ve Frýdku-Místku, za nějž Filip Kuťák v letošním ročníku nasbíral šest bodů za asistence ve 32 zápasech.

Bývalý mládežnický reprezentant, jenž hrál také za Prostějov, Benátky nad Jizerou či Porubu, si už v aktuální sezoně vyzkoušel třetí nejvyšší soutěž v dresu Orlové, kde v sedmi zápasech zapsal 14 bodů za sedm branek a stejný počet nahrávek.

Vrchlabské posily na scénu! Bednář a Hlinka už naskočí do 2. ligy »

Posily hlásí i ve Žďáře nad Sázavou. Už v Pelhřimově se v jeho barvách představí obránci David Váňa z Jihlavy a Miroslav Kukla z Hradce Králové, který dřív v klubu odehrál dvě sezony za mladší dorost. Teď ho v 18 letech čeká debut mezi muži.

Plameny reagují na absenci několika opor. Zdravotní indispozice na čas vyřadily ze hry Jakuba Peslara s Davidem Čermákem, Lukáš Bureš pak musí nejbližší utkání s Ledními Medvědy vynechat kvůli druhému trestu do konce utkání v sezoně.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz