Suchánek se loučí s Kladnem: bude hrát doma ve 2. lize!

Foto: rytirikladno.cz

Obrovskou bombu odpálil druholigový Tábor, který oznámil příchod svého odchovance Jakuba Suchánka. 37letý zadák tak bude místo v extralize působit ve třetí nejvyšší české soutěži.

Fanoušci druhé ligy se na další sezonu musí nesmírně těšit! Viktor Hübl, Štěpán Lukeš, Jan Hruška, Jaroslav Roubík, David Šafránek, Michal Trávníček a další osobnosti...

K těm se zařadil i Suchánek, který minulé dvě sezony hrál po boku Jaromíra Jágra.

Jenže v baráži proti Jihlavě zasáhl jen do tří zápasů a moc toho v závěru neodehrál. U Rytířů tak nepokračuje...

V extralize hrál také za Duklu, České Budějovice či Litvínov. Do nejvyšší soutěže se paradoxně dostal až po třicítce!

Dlouho řádil i v první lize, a to hlavně za Motor, se kterým slavil postup.

Doma v Táboře nakoukl do dospělého hokeje, odkud se vypracoval postupně do první ligy a pak ještě výš.

Pět let objevoval tento obr (cca 192 centimetrů a 105 kilogramů) také Francii, kde hrál za Gap a Štrasburk.

Teď bude bavit diváky tam, kde se naučil hrát hokej.

„Jisté je, že letní hokejová bomba u Jordánu právě vybuchla a je to vskutku radostná exploze: do mateřského HC Tábor se vrací obránce Jakub Suchánek!" raduje se jihočeský celek.

Lídrem bude nejen na ledě, ale také v kabině. Tábor skládá pro další sezonu zajímavý kádr, novým asistentem trenéra se nedávno navíc stal Zdeněk Kutlák.

Aktuální kádr HC Tábor

Brankáři: Tadeáš Dvořák, David Gába, Štěpán Vácha.

Obránci: Kamil Černý, Adam Čížek, Tomáš Hubata, Tomáš Hajič, Lukáš Kříž, Karel Plášil, Jan Radoš, David Vala, Jakub Suchánek.

Útočníci: Jan Bárta, Milan Dančišin, Jan Duda, Lukáš Endál, Pavel Chocholoušek, Jan Matiášek, Jakub Matušík, Jan Milfait, Jakub Petržilka, Lukáš Prášek, Jiří Severa, Radek Seidl, Ondřej Šulek, Filip Vlček, Patrik Zayml, Petr Zíb.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz