Stříteský se po konci v Lítvínově (zatím) připojil ke konkurenci

Foto: Instagram Matěje Stříteského

Jednatřicetiletý obránce Matěj Stříteský vydržel v Litvínově po svém návratu jen jeden rok. Aktuálně se připravuje s Mladou Boleslaví a naskočit by měl také do přípravných zápasů. Zatím ale není známo, zda zde setrvá i v sezoně.

„Ten je ze svého působení u Bruslařů v letech 2014 až 2017 stále kmenovým hráčem Středočechů a s klubem se dohodl na možnosti trénovat a připravovat se s týmem," prozradila BK Mladá Boleslav na své facebookové stránce.

„S největší pravděpodobností jej uvidíte i v některých přípravných zápasech," uvedl klub.

Uvidíme, zda Stříteský bude hrát za Bruslaře i v Tipsport extralize. Nicméně na svém Instagramu naznačil, že by měl zůstat v české nejvyšší soutěži.

„Ten je ze svého působení u Bruslařů v letech 2014 až 2017 stále kmenovým hráčem Středočechů a s klubem se dohodl na možnosti trénovat a připravovat se s týmem."

„Díky za sezonu, bohužel další rok zase jako soupeři. Byli jste skvělí," napsal Stříteský začátkem srpna.

V extralize by tak nejspíš mohl pokračovat. A pro Mladou Boleslav by to byla zajímavá posila.

„Díky za sezonu, bohužel další rok zase jako soupeři. Byli jste skvělí."

Vsetínský odchovanec patří k produktivním obráncům a každou sezonu atakuje hranici dvaceti bodů.

Loni měl v Litvínově bilanci 2+15, předtím v Plzni 4+13.

V extralize má na kontě už 650 duelů a vystřídal sedm klubu: Vsetín, Vervu, Boleslav, Jihlavu, Liberec, Karlovy Vary a Plzeň.

Tento šikovný pravák má i čtyři starty v české reprezentaci. Odehraje čerstvý otec celý ročník ve svém bývalém klubu?

Soupiska BK Mladá Boleslav

Brankáři:
Gašper Krošelj, Filip Novotný.

Obránci:
Tomáš Hanousek, Adam Jánošík, Sebastian Jasečko, Radek Jeřábek, Karel Křepelka, Alex Lintuniemi, Martin Pláněk, Pavel Pýcha, David Štich, Matěj Stříteský (?).

Útočníci:
Pontus Åberg, Martin Beránek, Maris Bičevskis, Jan Eberle, Tomáš Fořt, Matyáš Kantner, Jakub Kotala, Pavel Kousal, Robert Lantoši, Mário Lunter, Ondřej Najman, Vojtěch Polák, Jan Půček, Michal Simon, Jan Stránský, Tomáš Šmerha, David Šťastný, Jan Závora.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz