Stránský končí v Liberci, jde ke konkurenci. A co Plutnar?

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Srdcař Jan Stránský se po třech letech loučí s Libercem – má namířeno do jiného (a zatím neznámého) extraligového týmu. Nadcházející sezonu nezačne pod Ještědem ani obránce Michal Plutnar, kterému bylo prodlouženo hostování v Karlových Varech.

Jágr Chance liga

Osmadvacetiletý Stránský sice neatakoval přední příčky klubového bodování, přesto byl důležitou postavou nejprve zlatého a o rok později stříbrného týmu. 

„Prožil tu výborné tři roky, velmi výrazně se podílel na zisku titulu a následně také na zisku stříbrných medailí. Je to skvělý hokejista a skvělý člověk, který držel charakter našeho týmu," uvedl pro hcbilitygri.cz trenér Filip Pešán. „V budoucnu však potřebujeme dávat více prostoru našim odchovancům, a na Honzu tak v sestavě nezbylo místo."

„Honza je skvělý hokejista a skvělý člověk, který držel charakter našeho týmu."

Liberec dále oznámil, že obránci Michalu Plutnarovi prodloužil hostování v Energii. „Michal má v Liberci stále platnou smlouvu, uvolnili jsme ho ovšem na hostování do Karlových Varů. Výrazně se podílel na jejich postupu do extraligy. Pro příští sezonu chceme, aby hrál klíčovou roli v extraligovém týmu, tuto roli by ovšem v našem kádru nejspíš ještě hrát nemohl. Jsem přesvědčen, že se v budoucnu znovu zapojí do A-týmu Bílých Tygrů," citují Filipa Pešána klubové stránky.

Petr Stloukal, Michal Plutnar a ušatý pohár.

Petr Stloukal, Michal Plutnar a ušatý pohár. | Foto: Daniel Kubelka, hokejkv.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz