Stopka pro Hübla! Poslal Bernada na mantinel a přijde o dva zápasy

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

Úvodní dvě kola play out přinesla řadu nešetrných zákroků. Po Richardu Nedomlelovi a Nicolasi Hlavovi dostal stopku i Viktor Hübl, jenž v pátečním klání s Mladou Boleslaví poslal na mantinel Davida Bernada. Litvínovský útočník si nezahraje dvě nejbližší utkání s Jihlavou.

Plekanec Chance liga

K nebezpečnému zákroku došlo v úvodu prodloužení, Viktor Hübl za něj inkasoval od hlavních arbitrů Adama Kiky a Petra Úlehly trest na pět minut plus do konce utkání za naražení zezadu. A své si teď k ataku řekl také předseda disciplinární komise TELH Karel Holý.

"Přestože zákrok na Davida Bernada nebyl agresivní, byl veden ve zvláště nebezpečné vzdálenosti od hrazení s rizikem vážného zranění. Viktor Hübl měl o situaci dobrý přehled a případných následků svého zákroku si měl být vědom," zdůrazňuje šéf disciplinárky.

Zákrok Viktora Hübla na Davida Bernada

Ten litvínovského útočníka potrestal nepodmíněným zastavením činnosti na dvě soutěžní utkání. Přihlédl také k tomu, že Hübl nebyl v předchozích dvou letech disciplinárně trestán  a Bernad podle zápisu o utkání utrpěl v důsledku zákroku zranění a střetnutí nedokončil.

Hlava sestřelil Gerháta, Nedomlel bušil do Jiránka. Oba mají stopky »

Mladá Boleslav dlouhou přesilovku čtyři na tři využila a po obratu se radovala z vítězství 3:2 v prodloužení. Bruslaři se tím dostali do čela tabulky skupiny o umístění, aktuálně jsou o bod před Piráty a jsou blízko definitivní záchraně. Zato Litvínov už s jistotou čeká baráž.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz