Stockholm? Kdepak! Švédské hry po letech mění dějiště

Foto: fhr.ru

Švédské hokejové hry, které se odehrají od 11. do 14. února 2021 pod oficiálním názvem Beijer Hockey Games, bude hostit Malmö.

Aplikace Tipsport extraligy

Zatímco listopadový Karjala Cup se odehrál v Helsinkách a prosincový Channel One Cup v Moskvě, třetí díl aktuálního seriálu Euro Hockey Tour se uskuteční mimo metropoli.

„Při plánování letošního ročníku Beijer Hockey Games bylo potřeba brát v potaz spoustu faktorů,“ prozradil marketingový manažer Švédské hokejové asociace Jesper Björck.

Do Malmö se turnaj vrací po osmi letech

„Navíc se musí hrát znovu v bublině se všemi bezpečnostními opatřeními pro všechny čtyři týmy. To nám umožní aréna v Malmö, která je na vysoké mezinárodní úrovni,“ dodal.

Do Malmö se vrací Švédské hry po osmi letech. Od té doby se s výjimkou roku 2017, kdy se hrálo v Göteborgu, konaly ve Stockholmu (před třemi lety se hrálo také v Södertälje).

Tabulce EHT vládnou neporažení Rusové

Tabulku EHT vedou po dvou turnajích neporažení Rusové, kteří ztratili pouhé dva body. Druzí Češi na ně ztrácí sedm bodů, třetí jsou s šesti body Finové a pět bodů mají Švédové.

Závěrečný díl seriálu Euro Hockey Tour pak má od 13. do 16. května hostit Česko a půjde o generálku na mistrovství světa, které mají od 21. května spolupořádat Minsk s Rigou.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz