Štěstí v neštěstí: Beránkovi bruslí příšlápli zápěstí, řez ale minul šlachy

Foto: hokejkv.cz

Karlovy Vary přišly v průběhu přípravného utkání s chorvatským Medveščakem o Ondřeje Beránka, který musel kvůli zranění odstoupit ze hry. Co se stalo? Jeden z protihráčů mu bruslí přišlápl zápěstí. Mladý útočník Energie měl obrovské štěstí, protože rána těsně minula šlachy. Karlovarský klub o tom informoval na svém webu.

Nový fanshop

Karlovarští bojují na turnaji ve slovinském Bledu, kde se v sobotu představili v souboji s Medveščakem Záhřeb. Nepříjemná situace se odehrála v průběhu druhé třetiny.

Karlovarský útočník se snažil vypíchnout puk, když mu v tom jeden z hráčů Záhřebu bruslí nešťastně přišlápl zápěstí. S podezřením na zpřetrhané šlachy zamířil Ondřej Beránek ihned do nemocnice v nedaleké Jesenici.

Energie podlehla Záhřebu a zahraje si o třetí místo »

Dvaadvacetiletého borce ale potkalo štěstí v neštěstí, protože lékaři během vyšetření vyloučili poranění šlach. Řezná rána přitom šlachy minula o pouhý milimetr!

Beránek si teď dá od hokeje nějakou dobu pauzu. Jak dlouho bude Energii chybět v tuto chvíli ale není jasné. Karlovarští zakončí tradiční letní turnaj duelem o třetí místo. V neděli od 16.30 vyzvou Jesenici.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz