Šťastný napodobil Granlunda. Velkou parádou v CHL překvapil Hrachovinu

Slovenský útočník Andrej Šťastný se při závěrečném vystoupení Banské Bystrice v letošní CHL zaskvěl v Ambri parádní trefou, která nechyběla mezi nejhezčími šestého kola.

HokejkaTV

Běžela 44. minuta, když se slovenský účastník tří světových šampionátů rozhodl pro odvážný kousek. Za brankou si nabral kotouč na čepel, povyjel a z těžkého úhlu jej uklidil nechytatelně do horního růžku svatyně, kterou hájil český brankář Dominik Hrachovina.

Hlavní sudí sice rozpažil, ale po zhlédnutí videa svůj původní verdikt opravil. Andrej Šťastný tak poslal svůj tým do vedení 3:2 způsobem, který se označuje za lakrosový, florbalový či za gól Mikaela Granlunda, jenž tak udeřil v semifinále MS 2011 proti Rusům.

Banské Bystrici to ale k vítězství nestačilo, hokejisté Ambri-Piotta v souboji dvou loučících se týmů v závěru otočili výsledek a brali výhru 4:3. Švýcarům postup utekl o pouhý bod, Slováci skončili v tabulce skupiny G poslední s pouhými třemi body na kontě.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz