Staň se na měsíc hvězdou v mládežnické NHL

11. dubna 2019, 8:05

esportsadmin esportsadmin

Šestiletý program Bauer games přináší nový model jarních soutěží koncipovaných po vzoru mládežnických zámořských soutěží. Na začátku dává každému mladému hráči možnost poznat, jaké to je oblékat dres NHL a být hvězdou nejslavnější hokejové ligy světa, na konci pak těm nejlepším otevírá další možnosti do velkého hokeje. Prodloužit si sezonu o kvalitní zápasy tak může každý.

Aplikace Tipsport extraligy

Projekt organizovaný firmou Sports ConnectLZ hokejovou školou je rozdělen celkem do tří soutěží, a díky tomu může přesně cílit na danou věkovou kategorii a rozvíjet postupně potřebný hokejový charakter hráče. To vše je zahrnuto pod název Bauer games.

„Naším cílem při vstupu do projektu bylo hráče a rodiče zasvětit do profesionálního použití hokejové výstroje. Kluci mají možnost si vyzkoušet a zahrát si s totožnými produkty jako profesionálové v NHL, v tomto já vidím takovéto propojení celé koncepce turnaje a naší firmy,“ popisuje postoj hlavního partnera akce firmu Bauer marketingový manažer Vít Válka.

The Original six je první fází šestiletého programu. Jedná se o soutěž pro nejmladší kategorii ve hře 4-4 na polovinu hřiště. Základními prvky tak jsou především herní volnost bez zbytečných taktických prvků a psychická uvolněnost díky možnosti sestavit si tým ze svých kamarádů s různou klubovou příslušností. Ne náhodou se turnaj jmenuje podle zakládající „šestky“ NHL. Šest nejlepších týmů totiž postupuje na závěrečný turnaj, který již odehrají ve slavných dresech zmíněných šesti klubů.

Datum: 1. května – 2. června 2019
Ročníky: 2010 a 2011
Města konání: Plzeň, Praha, Brno
Web: bauergames.eu

Druhou soutěží je Player development league, kde hraje prim především obrovská motivace. Jedná se totiž o soutěž, která svoji organizací přesně napodobuje slavnou NHL. Šest měst, šest divizí, 24 týmů NHL, skutečný draft, rozhovory, statistiky a velké hokejové bitvy o Stanleyův pohár, na kterém jsou, stejně jako v té dospělé, vyryta jména vítězů. Dětská NHL zkrátka nabízí nezapomenutelné zážitky pro hráče, rodiče i fanoušky. Zvednout nad hlavu Stanley Cup v takovém věku se z hlavy jen tak nevymaže, ale především to je obrovská motivace zahrát si jednou tu dospělou.

„Po sezoně je vyžití kluků vždycky problematické. „Tady ten turnaj je vynikající díky motivaci skrz propojení s NHL napříč celou republikou a Slovenskem,“ doplňuje rodič Michal Vachun.

Termín: 1. května – 2. června 2019
Ročníky: od 1. 9. 2007 až 2009
Města konání: Plzeň, Č. Budějovice, Praha, Ostrava, Trenčín, Bratislava
Web: bauergames.eu

Celý projekt poté směřuje do velkého finále s názvem All star series. Jedná se již o výběr těch nejlepších hráčů v jednotlivých městech, kteří prošli projektem Bauer games, ale věkově již nespadají do předchozích dvou soutěží. Turnaj, ve kterém nastoupí reprezentační mužstva jednotlivých divizí s sebou nese obrovskou kvalitu a konkurenční prostředí, které tolik schází mladým hráčům.

Termín: 1. - 2. června 2019
Ročníky: od 1. 9. 2005 až 1. 9. 2007
Město konání: Plzeň
Web: bauergames.eu

Cílem celého projektu je jednak poskytnout právě hráčům na vrcholu pyramidy další cestu plnou konfrontace na mezinárodních turnajích, na které budou potkávat významné trenéry, skauty a získávat herní zkušenosti té nejvyšší kvality. Stejně tak pro ně bude připraven další servis ohledně jejich individuální přípravy a vše s ní spojené. To vše jim významně dopomůže na jejich budoucí cestě k profesionálnímu hokeji. Pro hráče, kteří se do pyramidy neprobojují pak program připraví spousty nezapomenutelných zážitků, že hokej může být opravdovou zábavou, ke které se budou celý život vracet.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz