Spartě neuznali gól. Nevím, co za klauna sedělo u videa, zlobí se Buchtele

Foto: Luboš Vácha

Sparta prohrála v Třinci 0:1. Ve 37. minutě se přitom Pražané radovali ze vstřelené branky – jenže předčasně. Sudí po konzultaci s videorozhodčím označili gól Jana Buchteleho za neregulérní.

Nový fanshop

„Podle mě to ale byl regulérní gól. Muselo by to být evidentní kopnutí, aby měli rozhodčí důvod gól neuznat. A to nebylo,“ kroutil hlavou Buchtele. „Nevím, co za klauna tam nahoře sedělo, že to neuznal," cituje sparťanského útočníka iDnes.cz.

Neuznaný gól Jana Buchteleho ↓

V rozhovoru pro klubové stránky popisuje: „Do té situace jsem byl natlačený. Andrej Kudrna výborně střílel a já jsem šel do branky, odrazilo se mi to někde od těla nebo od nohy, nevím odkud. I kdyby to bylo od nohy, tak nevím, jak bych mohl v téhle situaci a pod tlakem puk chtěně nasměrovat do branky. Někoho takového bych chtěl vidět, kdo by to dokázal.“

„Tenhle moment nás stál body a podle mě celý zápas."

Sparta už znovu Šimona Hrubce nepřekonala, naopak sama jednou inkasovala. V nezvykle vyrovnané tabulce, v níž šestý a dvanáctý tým dělí pouze šest bodů, tak klesla na deváté místo. „Tenhle moment nás stál body a podle mě celý zápas, protože bychom šli do vedení. Už to ale nikdo nevrátí, naopak po přestávce jsme dostali gól my a jedeme domů bez bodu," dodal Buchtele pro hcsparta.cz.

Sestřih zápasu HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz