Sparta sáhla do Chance ligy, v Brně nastoupí s Veselým a Novákem

Foto: hc-slavia.cz

Prvoligoví útočníci Martin Novák z Motoru s Janem Veselým ze Slavie hlásí návrat do extraligy. V rámci střídavých startů pomůžou Spartě, představí se už na brněnském ledě.

Jágr Chance liga

Zatímco za Kometu poprvé v sezoně nastoupí Tomáš Plekanec s Martinem Eratem, dvě nové tváře představí i Sparta. „V rámci střídavého startu z Chance ligy dnes ve sparťanském dresu nastoupí útočníci Martin Novák z Motoru a Jan Veselý ze Slavie,“ informoval klub.

27 a 24 bodů! Novák i Veselý v Chance lize září

Třicetiletý Martin Novák hájí druhým rokem barvy Českých Budějovic, v aktuální sezoně ho zdobí parádní forma. Je nejproduktivnějším hráčem svého týmu a v bodování celé soutěže čtrnáctý, ve 28 zápasech stihl zaznamenat už 27 bodů za 11 branek a 16 nahrávek.

O šest mladší Jan Veselý je na tom dost podobně, žádný ze slávistů v této sezoně nenasbíral víc bodů a v celé Chance lize mu patří osmnáctá příčka. Útočník pražského týmu si s 24 body počíná skvěle hlavně střelecky, nasázel už 16 gólů a navrch přidal osm asistencí.

Novák v extralize odehrál 7 zápasů, Veselý 68

Oba už mají s extraligou zkušenosti. Novák dokonce v dresu Sparty, za kterou v letech 2014 až 2016 sehrál tři zápasy, další čtyři přidal za Ústí nad Labem. Veselý má na kontě 68 startů, postupně mezi elitou hájil barvy Pardubic, Slavie a naposledy Hradce Králové.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz