Sparta potvrdila setrvání Sobotky, podepsal na další tři roky

Foto: Alena Zapletalová, hc-olomouc.cz

Je to oficiální. Extraligová Sparta se dohodla s Vladimírem Sobotkou, zkušený útočník přidá v hlavním městě další tři sezony.

Fanshop národního týmu

Dobrou zprávu pro všechny sparťanské fanoušky ohlásil nynější trenér Jaroslav Hlinka už poslední dubnový den. 

Nyní je oficiálně potvrzena. 

„Udržení Vládi Sobotky pro nás bylo jednou z posezonních priorit. Jeho všestrannost a zkušenost byla na výkonech týmu citelně znát. Jsme moc rádi, že se rozhodl pokračovat v našem klubu," citují webové stránky Sparty sportovního ředitele Petra Tona. 

Třiatřicetiletý forvard klub posílil v listopadu po krátké štaci ve švýcarské NLA. V sestavě Pražanů se okamžitě zařadil mezi klíčové hráče. 

Včetně play off stihl v minulé sezoně 47 zápasů a připsal si 37 bodů za devět branek a 28 asistencí. V týmovém bodování skončil po základní části šestý. 

„Udržení Vládi Sobotky pro nás bylo jednou z posezonních priorit."

„Ve Spartě se cítím dobře. Sešla se tu dobrá parta, která má na to útočit na nejvyšší příčky. I v příští sezoně budeme silní. Jsem rád, že mohu být součástí takového týmu. S lidmi, kteří jsou hladoví po úspěchu, je radost pracovat," hlásí Sobotka. 

Sparta už si před časem pojistila další klíčové hráče. Nové smlouvy podepsali například brankář Alexander Salák nebo útočník Roman Horák

Velké změny v HC Sparta Praha :O

Zveřejnil(a) Hokej dne Pátek 30. dubna 2021

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz