Sparta má třináct obránců. Jak tento přetlak vyřeší?

Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

Po návratu Jana Koštálka ze zámoří je na sparťanské soupisce třináct obránců. Z toho devět je starších třiadvaceti let.

Nový fanshop

„Není vyloučeno, že do začátku sezony opustí náš tým po Janu Švrčkovi ještě další obránci," připustil v rozhovoru pro hcsparta.cz sportovní manažer Michal Broš.

Novými posilami pražského klubu jsou kromě zmíněného Košťálka tři cizinci: Kanaďané Jeremie Blain se Stevenem Delislem a Slovinec Blaž Gregorc.

Z hostování v Chomutově, respektive v Mladé Boleslavi, se vrátili Tomáš Dvořák a Richard Nedomlel. Vybojují si tentokrát místo v kádru, nebo právě na ně padne Černý Petr?

„Není vyloučeno, že náš tým po Janu Švrčkovi opustí ještě další obránci." 

V podobné situaci byla Sparta už před startem minulé sezony – tenkrát se rozloučila s Michalem Barinkou a Martinem Gernátem. 

Konkurence je i v útoku. Sejde se v Praze tým, který ukončí dvanáctileté čekání Sparty na extraligový titul?  

Soupiska HC Sparta Praha

Brankáři: David Honzík, Matěj Machovský, Adam Wolf.

Obránci: Jeremie Blain, Steven Delisle, Tomáš Dvořák, Blaž Gregorc, Martin Jandus, Radek Jeřábek, Petr Kalina, Jan Košťálek, Richard Nedomlel, Tomáš Pavelka, Jan Piskáček, Tomáš Voráček, Vojtěch Zeleňák.

Útočníci: Matěj Beran, Jan Buchtele, Jiří Černoch, Miroslav Forman, Tomáš Jandus, Richard Jarůšek, Lukáš Klimek, Vojtěch Kropáček, Andrej Kudrna, Petr Kumstát, Lukáš Pech, Daniel Přibyl, Tomáš Pšenička, Lukáš Rousek, Robert Říčka, Jiří Smejkal, Petr Vrána, Jakub Wojnar.

Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz