Sparta dál buduje kádr. Na dva roky si pojistila ofenzivního beka

Foto: hcsparta.cz

Sparta pokračuje ve tvorbě kádru pro příští sezonu. Bude v něm působit i obránce Tomáš Pavelka, který se dohodl na nové dvouleté smlouvě. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Tomáš strávil část uplynulé sezony v Litvínově, kde předváděl nadstandardní výkony, v nichž pokračoval i v závěru sezony ve Spartě,“ říká sportovní manažer klubu Jaroslav Hlinka k podpisu nové smlouvy se čtvrtým nejproduktivnějším obráncem soutěže.

Tomáš Pavelka se v ročníku 2019/20 blýskl 28 kanadskými body, za 47 zápasů stačil nasbírat do svých statistik pět gólů a 23 asistencí. „Načerpal další zkušenosti a věříme, že se v příští sezoně stane jedním z našich klíčových ofenzivních beků,“ přeje si Hlinka.

Pavelka působí v pražském klubu už tři roky. „Jsem rád, že mohu dál pokračovat ve Spartě. Je tu výborná parta i zázemí. Celá organizace funguje skvěle. Udělám vše pro to, abych byl týmu v nadcházející sezoně co největším přínosem,“ přiznává odhodlaně.

Šestadvacetiletý vítkovický odchovanec s 308 extraligovými starty je tak dalším hráčem Sparty, který se dohodl na pokračování. Naposledy si Sparta pojistila Jana Buchteleho, už dřív Michala Řepíka, Miroslava Formana, Milana Jurčinu nebo Tomáše Dvořáka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz