Soupeři, mějte se na pozoru! Goiš pokračuje v Přerově

Foto: Jan Gebauer, fotogebauer.cz

15. května 2020, 17:21

Marek Hedbávný

Po Romanu Pšurném, Jiřím Krislovi nebo Mikuláši Zbořilovi se Přerov dohodl na pokračování s dalším důležitým hráčem: silovým útočníkem Jiřím Goišem.

Fanshop národního týmu

„Jsem rád, že o mě trenéři a klub znovu projevili zájem. S Pavlem Hanákem (sportovní manažer, pozn. red.) jsme se domluvili v podstatě za pět minut," prozradil Goiš v rozhovoru na klubovém webu.

Zlínský odchovanec odehraje za Přerov už desátou sezonu v řadě. „V Přerově jsem maximálně spokojený, cítím se tady jako doma," vysvětluje třicetiletý útočník.

„Jirka je dlouhodobě spjatý s Přerovem a je velmi oblíbený u fanoušků. Jak pro něj, tak pro nás bylo prioritou, aby pokračoval u Zubrů," řekl pro hokejprerov.cz sportovní manažer Pavel Hanák.

Soupeři často říkají, že nejhůř se jim hraje právě proti Přerovu. Hokej proti němu prostě bolí – a Goiš je ukázkovým příkladem útočníka, který je důrazný a nepříjemný v osobních soubojích.

Goiš si v uplynulé sezoně musel odpykat šestizápasový trest za faul na slávistického útočníka Jiřího Doležala ↓

Goiš dokáže pomáhat i s produktivitou, byť letos zažil v tomto ohledu slabší ročník: ve 49 utkáních získal čtrnáct bodů (7+7) a jeho průměrný ice time klesl pod čtrnáct minut. V minulosti ale atakoval i třicetibodovou hranici.

Zubři mají nyní na soupisce osm hráčů. Po historické sezoně bohužel musí počítat s citelnými ztrátami: do extraligy odešli Lukáš Klimeš, Jakub Kubeš, Martin Weinhold, Jakub Navrátil nebo Matouš Kratochvil.

Aktuální kádr HC ZUBR Přerov

Brankáři: Michal Postava.

Obránci: Mikuláš Zbořil, Jiří Krisl, Matyáš Gréč, Tomáš Dřímal.

Útočníci: Roman Pšurný, Jiří Goiš, Daniel Indrák.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz