Sokolov si pojistil služby jednoho z největších tvrďáků v Chance lize

Foto: Facebook HC Baník Sokolov

24. dubna 2020, 15:35

Adam Bagar

Sokolov si po kapitánovi Tomáši Rohanovi pojistil další oporu, dres Baníku bude v příští sezoně oblékat i důrazný zadák Petr Přindiš. Klub o prodloužení smlouvy informoval na svých webových stránkách.

Aplikace Tipsport extraligy

„Vážím si toho, že mi klub dal smlouvu na další rok. Nedokážu si představit, že bych v kariéře pokračoval jinde než v Sokolově,“ hlásí po podpisu brzy 31letý zadák, kterého na západě Čech čeká už čtvrtá po sobě jdoucí sezona.

Petr Přindiš před rokem pomohl Baníku k postupu, v uplynulém ročníku Chance ligy sehrál 57 zápasů, nasbíral v nich deset bodů za gól a devět asistencí a hlavně tradičně tvrdil muziku – vyfasoval 88 trestných minut.

„Loni to byl ze druhé ligy velký skok, většina kluků neměla s Chance ligou žádné zkušenosti. Samozřejmě ale nikdo z nás nechtěl, aby to dopadlo tak, jak dopadlo,“ říká k nelichotivému poslednímu místu v konečné tabulce.

„V příští sezoně musíme hlavně víc vyhrávat! A taky chytit začátek, nesmí nám to utéct,“ ví obránce s devětašedesátkou na zádech, který byl v sezoně 2019/20 nejtrestanějším a zároveň nejnasazovanějším hráčem týmu.

Známý tvrďák má na kontě už 266 prvoligových startů, hrál i za Kadaň, Most, Beroun, Přerov, Slavii Praha a Ústí nad Labem. Zkušenosti sbíral také mezi tuzemskou elitou, za Karlovy Vary nastoupil k 31 extraligovým utkáním.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz