Sokolov posiluje útok, vrací se Kverka. Dál může hrát i za Vary

Foto: Kateřina Macečková, hokejkv.cz

Hokejistům Sokolova po postupu pomůže útočník Jaromír Kverka, který k nováčkovi Chance ligy přichází na roční hostování z Karlových Varů, kam bude mít nadále vyřízeny střídavé starty.

HokejkaSHOPvanoce

„Je to hráč, který zapadá do konceptu našeho klubu. Očekáváme od něj, že svými zkušenostmi se zařadí mezi lídry týmu a velmi pomůže klubu v jeho novodobé historické sezoně,“ uvedl pro web hcsokolov.cz sportovní manažer a hlavní trenér A-týmu Karel Mlejnek.

„Očekáváme od něj, že svými zkušenostmi se zařadí mezi lídry týmu a velmi pomůže klubu v jeho novodobé historické sezoně.“

Jaromír Kverka už v Baníku dřív působil. V sezoně 2013/14 patřil ke klíčovým hráčům ofenzivy a ve 41 zápasech zazářil 44 body za 26 branek a 18 nahrávek. O rok později sehrál v sokolovských barvách pět duelů s bilancí devíti bodů za pět gólů a čtyři asistence.

„Strašně se do Baníku těším. Jsem rád, že se mohu po letech vrátit do známého prostředí. Působil jsem zde před několika roky a mám na to jen skvělé vzpomínky, kdy se nám dařilo. Doufám, že na toto působení nyní navážu,“ řekl sedmadvacetiletý útočník.

„Působil jsem zde před několika roky a mám na to jen skvělé vzpomínky, kdy se nám dařilo. Doufám, že na toto působení nyní navážu.“

Na kontě má 93 extraligových zápasů za Karlovy Vary, kterým může v rámci střídavých startů dál pomáhat. Ve druhé nejvyšší soutěži sehrál dohromady 149 utkání, v uplynulém ročníku hrál za Prostějov a Slavii Praha, předtím za už zmíněnou Energii a také Kadaň.

Jaromír Kverka.

Jaromír Kverka. | Foto: Daniel Kubelka, hokejkv.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz