Sokolov posiluje útok, vrací se Kverka. Dál může hrát i za Vary

Foto: Kateřina Macečková, hokejkv.cz

Hokejistům Sokolova po postupu pomůže útočník Jaromír Kverka, který k nováčkovi Chance ligy přichází na roční hostování z Karlových Varů, kam bude mít nadále vyřízeny střídavé starty.

NHL 20

„Je to hráč, který zapadá do konceptu našeho klubu. Očekáváme od něj, že svými zkušenostmi se zařadí mezi lídry týmu a velmi pomůže klubu v jeho novodobé historické sezoně,“ uvedl pro web hcsokolov.cz sportovní manažer a hlavní trenér A-týmu Karel Mlejnek.

„Očekáváme od něj, že svými zkušenostmi se zařadí mezi lídry týmu a velmi pomůže klubu v jeho novodobé historické sezoně.“

Jaromír Kverka už v Baníku dřív působil. V sezoně 2013/14 patřil ke klíčovým hráčům ofenzivy a ve 41 zápasech zazářil 44 body za 26 branek a 18 nahrávek. O rok později sehrál v sokolovských barvách pět duelů s bilancí devíti bodů za pět gólů a čtyři asistence.

„Strašně se do Baníku těším. Jsem rád, že se mohu po letech vrátit do známého prostředí. Působil jsem zde před několika roky a mám na to jen skvělé vzpomínky, kdy se nám dařilo. Doufám, že na toto působení nyní navážu,“ řekl sedmadvacetiletý útočník.

„Působil jsem zde před několika roky a mám na to jen skvělé vzpomínky, kdy se nám dařilo. Doufám, že na toto působení nyní navážu.“

Na kontě má 93 extraligových zápasů za Karlovy Vary, kterým může v rámci střídavých startů dál pomáhat. Ve druhé nejvyšší soutěži sehrál dohromady 149 utkání, v uplynulém ročníku hrál za Prostějov a Slavii Praha, předtím za už zmíněnou Energii a také Kadaň.

Jaromír Kverka.

Jaromír Kverka. | Foto: Daniel Kubelka, hokejkv.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz