Sokolov oznámil změny. Veterán Hruška pokračuje, kdo ale odchází?

Foto: Jana Mensatorová, hcsokolov.cz

Letošní vítěz druhé ligy, a tím pádem i nový účastník Chance ligy, v pondělí zahájil letní přípravu. Sokolov současně představil novinky z hráčského kádru.

HokejkaSHOPvanoce

Už v den postupu Baník oznámil, že kariéru ukončili brankář Tomáš Závorka a obránce Vojtěch Šik. Chance ligu si za Sokolov nezahrají ani další gólman Petr Hruška, zadák Ondřej Pajk a útočník Martin Trapl.

Nejisté je i pokračování obránce Adama Rulíka, který se alespoň prozatím vrátil do Karlových Varů. Energie nicméně bude s Baníkem dál spolupracovat.

Jinak ale zůstává postupový kádr v podstatě pohromadě. 

Pokračuje i někdejší extraligová hvězda David Hruška, který v průběhu sezony oslaví už 43. narozeniny. 

První trénink vedl asistent Petr Holejšovský. Hlavní trenér Karel Mlejnek je totiž s národním týmem na šampionátu v Bratislavě, kde v roli asistenta pomáhá Miloši Říhovi.

Zpestřením přípravy pro nováčka bude červnový try-out. Sokolovští hokejisté budou mít od 10. do 14. června sérii tréninků na ledě, přičemž k týmu se tehdy připojí i noví hráči na zkoušku. 

S kým počítá HC Baník Sokolov?

Brankáři: David Fečo, Ondřej Kuchař, Jakub Kašpar.

Obránci: Petr Přindiš, Patrik Michálek, Petr Vodička, Tomáš Kvapil, Jan Tomeček, Tomáš Přibyl, Daniel Zavřel, Filip Bernáth, Patrik Kursa, Patrik Kadeřávek.

Útočníci: Jan Bečvář, Josef Stříbrný, Pavel Kuběna, Lubomír Kovařík, Martin Čurda, David Hruška, Tomáš Rohan, Matěj Zadražil, Jakub Vrána, Michael Čejka, Martin Osmík, Michal Hotěk, Marek Švec, Tomáš Vracovský, Jan Petrov, Michal Fečo, Radek Prošek.

Foto: Jana Mensatorová, hcsokolov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz