Slovan má další novou tvář pro ofenzivu. Získal bývalého útočníka Plzně

Foto: hcf-m.cz

V minulých dnech ohlásili příchod Michal Trávníček, Anatolij Protasenja nebo Aleš Furch, teď má prvoligové Ústí nad Labem další novou tvář. Do kádru Slovanu míří někdejší plzeňský útočník Petr Eret, který v uplynulé sezoně nastupoval za Frýdek-Místek.

partneři českého hokeje

Vedení severočeského klubu oznámilo příchod Ereta na svém webu, dvacetiletý Západočech se na novou štaci těší. „Přál jsem si pokračovat v Chance lize. Jsem velice rád, že se mi ozval pan Mach a projevil o mé služby zájem," uvedl pro klubový web Eret.

Někdejší juniorský reprezentant má na kontě tři extraligové starty za Plzeň, připsal si je v sezoně 2017-18. Později Eret působil v Litoměřicích, vypomáhal také druholigovým Klatovům – v minulém ročníku za ně sehrál pět utkání s bilancí tří gólů a šesti nahrávek.

Většinu sezony ovšem strávil na farmě Ocelářů. V dresu Frýdku- Místku absolvoval Eret 43 střetnutí Chance ligy, přičemž vstřelil pět branek a přidal 11 asistencí. Nyní se stěhuje na opačný konec republiky, zařadil se k novicům Slovanu a bude se chystat na start nové sezony.

„Chtěl bych především pomoci týmu. Velice důležité bude chytit začátek sezony a pak se uvidí, jak nám to bude šlapat. Věřím, že budeme makat a sbírat body," uvedl Eret. Po předčasném ukončení uplynulého ročníku  Chance ligy zhruba dva týdny odpočíval, načež začal s individuální přípravou a posléze trénoval v druholigových Klatovech.

Foto: Karolína Štolcová, hclitomerice.cz

Kádr Slovanu postupně doznává změn, plzeňský odchovanec je zvědav, jak bude vypadat sestava Severočechů. „Pár kluků znám od vidění. Těším se na společnou letní přípravu a na to, až se poznám se spoluhráči," uzavřel v rozhovoru pro klubové stránky.

Dosud oznámení hráči HC Slovan Ústí nad Labem

Brankáři: –

Obránci: David Vala.

Útočníci: Michal Trávníček, Anatolij Protasenja, Aleš Furch, Jiří Severa, Petr Eret.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz