Slováci jsou bez kouče! Kanaďan Ramsay končí, prozrazuje Lašák

Foto: twitter.com/IIHFHockey

21. května 21:53

Adam Bagar

(KOŠICE, od našeho zpravodaje) Kanadský trenér Craig Ramsay nebude pokračovat ve funkci hlavního trenéra slovenského národního týmu. Po výhře 2:1 v nájezdech nad Dánskem to slovenským novinářům prozradil kouč brankářů Ján Lašák.

HokejkaTV

Zatímco generální manažer týmu Miroslav Šatan se k případnému pokračování Kanaďana nechtěl vyjadřovat s tím, že se rozhodne až 26. června na volebním kongresu Slovenského svazu ledního hokeje, bývalý gólman Pardubic či Liberce byl sdílnější.

Lašák: Jsem z toho ještě víc dojatý, než z Lacovy rozlučky

Odmítl však zhodnotit vystoupení slovenských hokejistů na turnaji, když z kabiny vyšel celý dojatý. „V šatně jsme měli velké emoce, omlouvám se, ale teď není příliš vhodná chvíle na nějaké analýzy.“ Vzala ho nejen emotivní rozlučka Ladislava Nagyho.

Foto: iihf.com

„To, že končí Craig Ramsay je ještě emotivnější. Tolik věcí, které nás naučil, hlavně mladé kluky, to je úžasné. Ukázal nám, jak se máme chovat, jací máme být lidé a profesionálové. Jsem z toho ještě víc dojatý než z Lacovy rozlučky,“ přiznává Lašák.

Slováci šestkrát v řadě bez čtvrtfinále, pod Ramsaym devátí

Ramsay převzal slovenský tým po světovém šampionátu v roce 2017 a podepsal smlouvu na dva roky. Slováci pod jeho taktovkou nezlomili sérii bez čtvrtfinále, které si nezahráli už pošesté v řadě. Oba roky skončili těsně za branami na deváté pozici.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz