Slávista Drtina hlásí návrat do extraligy, pomůže Mladé Boleslavi

Foto: hc-slavia.cz

Mladá Boleslav řeší problémy v zadních řadách pomocí z Chance ligy. Do Olomouce s Bruslaři odcestuje zkušený obránce Jiří Drtina, který druhým rokem působí v pražské Slavii.

HokejkaTV

„Obránce Bruslařů pokosily nemoci a zranění, z tohoto důvodu s nimi vyrazí do Olomouce Jiří Drtina ze Slavie Praha,“ informuje klub na svých oficiálních webových stránkách.

Má titul se Slavií, v extralize sehrál už 495 zápasů

Dnes už třiatřicetiletý zadák se mezi tuzemskou elitou naposledy představil v sezoně 2015/16 v dresu Chomutova, kterému o rok dřív pomohl jako kapitán zpátky do extraligy.

Extraligu si zahrál také v Karlových Varech, v Kladně a v mateřské Slavii, s níž v roce 2008 slavil titul. Celkem v elitní soutěži zapsal 495 startů a 85 bodů za 25 gólů a 60 asistencí.

V aktuálním ročníku Chance ligy nasbíral 11 bodů

Teď s velkou pravděpodobností zaznamená 496. start, pomůže Mladé Boleslavi na olomouckém ledě. Tam se pokusí s dvanáctými Bruslaři zastavit Moru, která válí a už je šestá.

Jiří Drtina působí druhým rokem v Edenu. Loni jako bek sbíral takřka bod na zápas, v aktuálním ročníku odehrál už 27 střetnutí Chance ligy a nasbíral v nich jedenáct bodů (3+8).

Soupiska BK Mladá Boleslav

Brankáři:
Dominik Groh, Pavel Kantor, Michal Krofta, Gašper Krošelj, Jan Růžička.

Obránci:
David Bernad, Ondřej Dlapa, Jiří Drtina, Vladimír Eminger, Jan Hanzlík, František Hrdinka, Oldrich Kotvan, Jiří Kurka, David Němeček, Martin Pláněk, Jiří Říha.

Útočníci:
Oscar Flynn, Jakub Klepiš, Tomáš Knotek, Pavel Kousal, Zdeněk Kubica, Martin Látal, Pavel Musil, Ondřej Najman, Jakub Orsava, Tomáš Pabiška, Dominik Pacovský, Pavol Skalický, David Šťastný, Lukáš Volf, Michal Vondrka, Lukáš Žejdl.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz