Slavia udělala řez kádrem: loučí se sedm útočníků

Foto: Instagram HC Slavia Praha

Na zkoušce v Edenu neuspěli forvardi Petr Hučko (loni Písek), Patrik Janáč (Skalica), Vincent Keszi (Řisuty), Daniel Svoboda (Trutnov) ani Lukáš Sladkovský (Tábor). Končí také Denis Heldák s Davidem Matějkou.

Nový fanshop

„Pro Heldáka a Matějku, kteří se v tuto chvíli neprosadili, ale jsou našimi kmenovými hráči, hledáme uplatnění," řekl pro hc-slavia.cz sportovní manažer Jiří Veber. „Je o ně zájem ve druhé lize, kam bychom je rádi umístili a měli možnost je v případě potřeby využít."

Slovenský forvard Heldák odehrál v minulé sezoně za áčko Slavie celkem 31 utkání (6+7), Matějka pak v Chance lize nastoupil k 15 zápasům (2+2).

Místo v kádru na příští sezonu ale zatím nemají.

„O Denise Heldáka a Davida Matějku je zájem ve druhé lize."

Několik hráčů na zkoušku ve Slavii stále zůstává. Nyní čeká Pražany prestižní ZUBR Cup, kde se postupně střetnou se Zlínem, domácím Přerovem a Vsetínem.

„Hráči, kteří byli vyřazeni nebo neuspěli na zkoušce, z našeho pohledu výkonnostně nepřeskočili naše kmenové hráče. Některé ještě vyzkoušíme na turnaji, který nás čeká příští týden," uvedl na klubových stránkách trenér Miloš Říha mladší.

Aktuální kádr HC Slavia Praha

Brankáři: Roman Málek mladší, Martin Michajlov, Dominik Šorf.

Obránci: Milan Antoš mladší, Jindřich Barák, Tomáš Duda, Tadeáš Hejda, Ondřej Holý, Petr Hořava, Jan Novák, Marek Ryzák, Josef Saňa, Michal Steinocher, Vojtěch Šmíd, Dominik Valík.

Útočníci: Jaroslav Brož, Jiří Doležal, Aleš Furch, Norair Hovsepjan, Dávid Kohút, Viktor Martínek, Martin Ondráček, Martin Šagát, Tomáš Šmerha, David Šteiner, Filip Vlček, Daniel Vrdlovec, Robin Všetečka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz