Slavia po propadáku odvolala trenéry

Foto: Karel Švec, hc-slavia.cz

Martin Štrba (na fotce vpravo) i jeho asistent Jiří Doležal dostali po neuspokojivých výkonech týmu padáka. O jejich nástupcích na střídačce Slavie zatím rozhodnuto není.

O Kapku lepší hokej

Pražané sáhli ke změně okamžitě po ostudné prohře 0:7 v Sokolově.

Výkony sešívaných ale nejsou ideální delší dobu. Slavia je v tabulce až desátá – navíc prohrála čtyři z posledních pěti zápasů.

Štrba přišel do Slavie v létě. 

Měl pomoct slavnému klubu k nastartování nové a úspěšné éry. Vzhledem k výraznému letnímu posílení se opravdu od Pražanů mohly očekávat zajímavé věci.

Zatím se ale trápí.

Probere se Slavia po změně trenérů?

Štrba dosud jako hlavní kouč vedl dva profesionální týmy: loni Chomutov, letos Slavii. Obě štace ale skončily předčasně. 

Společně s ním na střídačce Pražanů končí i asistent Jiří Doležal. O tom, kdo je v realizačním týmu nahradí, se bude jednat.

Soupiska HC Slavia Praha

Brankáři: Roman Málek mladší, Martin Michajlov.

Obránci: Milan Antoš mladší, Jindřich Barák, Lukáš Buchta, Tomáš Duda, Tadeáš Hejda, Daniel Krejčí, Jan Novák, Michal Steinocher, Radek Jeřábek, Václav Veber.

Útočníci: Jaroslav Bednář, Jaroslav Brož, Jiří Doležal mladší, Petr Kafka, Daniel Kružík, Filip Kuťák, Martin Ondráček, David Šteiner, Daniil Petrov, Marek Tomica, Petr Vampola, Filip Vlček, Robin Všetečka, Šimon Slavíček.

Foto: hc-slavia.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz