Slavia hlásí první odchody! Končí i Lukáš Krejčík

Foto: Jiří G. Novák, hc-slavia.cz

V příští sezoně nebudou v Edenu pokračovat útočníci Lukáš Krejčík, Zdeněk Kubica a Petr Tejral. Nejisté je setrvání obránců Jiřího Drtiny a Jindřicha Baráka.

HokejkaTV

„Petr Tejral ukončil činnost a rozhodl se jít jiným směrem," vysvětluje na klubovém webu trenér Miloš Říha mladší. „Smlouvu jsme nenabídli Zdeňkovi Kubicovi. Odchází také Lukáš Krejčík, s nímž jsme se původně po sezoně dohodli, ale dostal finančně výrazně lepší nabídku a rozhodl se ji přijmout."

Krejčík byl v základní části se šestnácti góly třetím nejlepším střelcem týmu. Celkově získal 26 bodů a v závěru sezony nakoukl i do extraligového Zlína. Rychlonohý útočník opouští Eden po dvou letech. V minulosti hrál první ligu také za Prostějov a Benátky nad Jizerou.

Třiadvacetiletý Tejral patřil k největším smolařům v soutěži. V sezoně 2017/2018 dostal hokejkou do oka a kvůli hrozivému zranění dlouho chyběl. Vynechat musel i podstatnou část letošního ročníku – nakonec odehrál 35 utkání s bilancí 2+2.

Kubica byl ve 32 letech třetím nejstarším útočníkem sešívaných. Často chodil na přesilovky i oslabení. Silový forvard získal v 51 zápasech devatenáct bodů za čtyři góly a patnáct přihrávek. Slavii opouští po třech sezonách. Kde bude hrát teď, není známo.

Další novinky představí Pražané později. „Otazníky visí třeba nad Jirkou Drtinou nebo Jindrou Barákem," říká pro hc-slavia.cz trenér Říha. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz