Slavia dominovala na domácím Memoriálu Jiřího Baráka, neztratila ani bod

Foto: hc-slavia.cz

Své 26. pokračování napsal v minulém týdnu dorostenecký Memoriál Jiřího Baráka. Domácí Slavia zvítězila ve všech utkáních a získala pohár pro vítěze. Druhé místo v přímém souboji s Táborem vybojovalo Kladno.

Dva zápasy 26. ročníku Memoriálu Jiřího Baráka předehráli slávisté už v týdnu. Nejprve jednoznačně přehráli Kladno 5:1, hattrickem a jednou asistencí se v utkání blýskl Tomáš Poletín. Na vítězství navázali domácí i v dalším duelu před hlavním programem, když porazili Trnavu 3:1.

První oficiální hrací den začal dominancí českých celků. Tábor nasázel pět gólů Drážďanům, Kladnu se to stejné povedlo proti Trnavě. Brankáři obou vítězných celků si navíc připsali nulu. Slavia navázala na svou stoprocentní bilanci vítězství nad Táborem a Drážďany první vítězství na turnaji zapsaly proti Trnavě.

Foto: Facebook Memoriál Jiřího Baráka

A už v tu chvíli bylo víceméně rozhodnuto.

Slavii mohly o prvenství připravit už jen Drážďany, ty ovšem hned v prvním nedělním duelu nestačily na Kladno, Rytíři v utkání zvítězili 5:2 a dostali se do bojů o medailové umístění. To slovenská Trnava byla na druhém konci tabulky. Své první body si mohla připsat proti Táboru, ale ani v tomto případě neuspěla.

Domácí pak přehráli Drážďany jasně 6:1 a vše směřovalo k tomu, že se o druhou příčku v přímém souboji utkají Kladno a Tábor. Jejich vzájemné utkání bylo naplánováno jako poslední na turnaji. Jako první šli do vedení Rytíři, Jihočeši na jejich nástup dokázali zareagovat, ale ze strany Tábora to bylo vše a zbytek utkání patřil Kladnu, které vybojovalo stříbro.

Konečné umístění

1. HC Slavia Praha – 12 bodů
2. Rytíři Kladno – 9 bodů
3. HC Tábor – 6 bodů
4. ESC Drážďany – 3 body
5. HK Gladiators Trnava – 0 bodů

Foto: Facebook Memoriál Jiřího Baráka

Individuální ocenění

Nejlepší brankář: Ondřej Šrámek (Tábor)
Nejlepší obránce:
Lukáš Pražák (Kladno)
Nejlepší útočník:
Danny Chludil (Slavia)
Nejužitečnější hráč:
Tomáš Poletín (Slavia)

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz